dokaz

ver

rencaa...tym vypisom ale stupne umna ze mu namne zalezi ze mu zalezi na rodine mas pravdu mam to vsebe ty by si nemala to ma akoze odsudzujes ze niesom stym vyrovnana a kto by bol ale snazim sa ale co ak ked tu vselico citam ako dokazu muzi ale aj zeny klamat a viest dvoji zivot tak ma napadlo co by sa stalo keby sa vsetky manzelstva rozpadli koli nevere alebo koli tomu ze sa rokmi odcudzili to by bola pohroma ja chcem svojho muza lubim ho a chcem snim zostarnut a budem bojovat ak mam este proti komu ved zostal pri mne a lutuje to ozaj ta handra je vydata a ma dve deti ten vypis to je vlastne moja zvedavost mozno ze ho ani nechcem ten vypis ale to sme my zeny

rencaa

ja si myslim, ze keby mu odpustila, a bola s tym vyrovnana, nepyta ziadny vypis.
ver, stale pocitujes na sebe krivdu a ver aj tomu, ze tym vypisom si ju u teba neodcini :(

ver

ved ani mne nejde o tych 100sk ja to pisem ze tak malo staci aby mi dokazal ze je cestny a ci to spravi este no neviem ale potom vsetkom trapeni uz asi nie keby ste videli ako deti plakali ked som sa s toho zrutila a museli volat zachranku a on sa ich rano pytal kde je mama ani si neviete predstavit co ta nevera urobila v nasej rodine zla ja si ho teda vypytam chcela som mu to povedat cez tel. ale lepsie to bude zoci voci ked pride domov keby to bolo naopak a nemala by som co skryvat ja by som to prenho urobila aj toto mu poviem uvidim za pokus to stoji a ak to pre mna urobi bude to velky dokaz jeho lasky hadam mu zato stojim

radana

Tu nejde o tych 100 korun.Mne osobne by to ako dokaz nepostacovalo.Ale ked si myslis,ze tym mu znova zacnes verit,tak potom mu to povedz, a vysvetli mu,preco to od neho chces..Ale podla mna je to aj tak zbytocne.Ked bude chciet znova podvadzat,tak bude a ty s tym zrejme nic nespravis :(

ver

tak mam si ho vypytat poviem mu to takto 100sk co je to dnes premna znamenaju vela mohli by ma urobit stastnou 100sk za to aby som ti mohla verit nie je to blbe

radana

Ale ked ti na tom vypise tak zalezi...Tak to je fasa-on ta podviedol a ked by si ty chcela jeden dokaz od neho,na ktorom ti zalezi,tak on by sa nastval.ved keby ta nepodviedol,tak by ta nikdy taketo nieco ani nenapadlo-pytat si vypis..hm

ver

asi sa nato vykaslem ved nanic som mu neprisla ale chcela by som mat ten vypis nechcem uz hadky a keby som si oto ziadala urcite by sa nastval ze mu neverim

radana

Tak aspon v tom mate vyhodu,ze deti to uz chapu.Aj sa mu cudujem,ze po takej dlhej dobe co ste spolu...Neviem,ci ti bude vypis stacit ku tomu,aby si mu dalej verila...

ver

deti mam uz velke ma pred nimi vycitky svedomia aj mu povedali ze ich sklamal snazi sa ale ako mu mam verit poznam ho vlastne