Pomozem Vam zbavit sa akne, definitivne!

IVKAq

moja lencok vidis ani nevies aka mozes byt stastna ze ta to tak obislo...mas ozaj stastie...so mnou sa to taha uz stale...vsetko sa lepi...ale teraz ma hnevaju prave tieto pupaky hihi

lencok1

Ivka este nikdy som sa nebala o svoj zivot ako vcera, ukludnil ma az doktor na internom(mimochodom velky fesak:))...ale vazne to nie je sranda, ja sa uz cpat hormonami nemienim...inak ako je to mozne ze sa ti embolia 2 krat zopakovala,mas problemy s krvou?
a tie vyrazky budem rieist radsej nejakou normalnou cestou a teraz ked som surfovala po nete, nasla som velmi vela takych pripadov sposobenych HAK

IVKAq

dedko s tou precitlivenou pokozkou to nieco moze byt lebo na alergologii mi povedal pri testoch ze ju mam precitlivenu hmmm ale nemam bielu pokozku ani dajaka cervena niesom no pokial mi neni moc zima alebo teplo...

IVKAq

lencok o tej Jeanine som ale uz moc krat pocula ze nie je dobra a sposobuje taketo veci mozno su to nahody ale podla mna nieco v nej nieje v poriadku...

dedo_vsevedo

tak suvis moze mat,ale vsetko len do urcitej miery.Je tam naozaj vela faktorov z coho to mozes mat.Zla voda,znecisteny organizmus,spominana kandidoza,precitlivenost pokozky...

lencok1

no Ivka, vidis mne to sposobila HAK...ale s dobrym koncom...
focusy su v podstate zapaly a tie sposobuju aj vyrazky

IVKAq

Lencok nie ja som to s HAK nemala neuzivala som to.vrajto mohlo byt s neliecenej prieduskovej astmy ale ani oni ani ja to do teraz isto nevieme s coho to vlasne bolo...
a co su to tie focusy???

lencok1

inak ja som pouzivala Isotrexin, ked som sa vyhadzala na chrbate a pomohlo mi to, no druhy krat som pouzila nejaku namiesanu vodicku od jednej dermatologicky z Dun. Stredy(dostala som sa tam cez znamu) a ta mi neuveritelne pomohla, leze u nas v meste kde byvam ja, mi ju nevedia "namiesat" pretoze nemaju vsetky potrebne lieciva

lencok1

Ivka, vies kde som bola vcera? na pohotovosti, pre podozrenie na trombozu v dolnej koncatine, najprv ma poslali na gynekol. pohotovost, potom na internu, hned mi brali krv, okamzite vysadenie HAK a stacilo mi...moja gynekologicka mi pred predpisanim HAK, nerobila ziadne krvne testy, aj kvoli tym vyrazkam mi predpisala HAK Jeanine, ale pre mna je to moc hormonov. Kebyze ju uzivam dlhsie, neviem ako by to dopadlo...pisem to len preto, lebo ked si napisal ze si mala 2x plucnu emboliu, tak sa mi pripomenul ten strach ktory som mala vcera...inak ty si to mala z HAK?
mimochodom aj ja som z tej brady zufala, podla mna to je aj tak v niecom inom ako v hormonoch, idem aj ja na tom zamakat, davam si robit tiez vysetrenia na fokusy, snazim sa zdravo stravovat a idem skusit doplnky od RNG...