Tetania

Príspevok v téme: Tetania
pns

Mam 18 rokov, robili mi test na tetaniu a bol pozitivny doktorka mi predpisala MagneB6.Ale vsade citam ze je na to dobry aj vapnik ale zas som pocul ze sa vapnik s horcikom navzajom biju ale neviem co je na tom pravdy tak sa chcem spytat ze ci mam zacat uzivat aj vapnik.Kedysi som fajcil, prestal som ale dnes som si po mesiaci zapalil a tie stavy na mna prisli,neviete nahodou ci nikotin ma nieaky vplyv na tetaniu?Ak mi napisete niekto aj ine sposoby ako sa da tejto choroby zbavit budem velmi rad lebo tie zavrate,unava a stavy na odpadnutie ma asi znicia.Dakujem

[zruseny12]

pns...u normalneho lekara ani ti nezistia ake vit.a minerel.ti chybaju...bud si musis dat urobit analyzu vlasov, alebo mikroskopicke vysetrenie krvi...a tam ti zistia, co ti presne chyba...

pns

aha jasne ae tak zaver je ze mam jest setky vitamini kolo toho ze ? a prosim ta , ta chlamidya ma nieake prepojenie s tou tetaniou teda lebo som cital tvrdenia ze to je z toho. Dakujem, a prepac ze ta furt otravujem

RNG

pns, doktorka ti povedala len to, co ona vie zo svojho studia.Lekari nestuduju ani potraviny, ani potravinove doplnky
A ja uz 15 rokov studujem lekarsku literaturu tych, ktori sa prave zaoberaju liecenim potravinami a potravinovymi doplnkami.
A snazim sa to sem napisat, pripadne doviezt, ak to nie je v druhych obchodoch alebo v tej kvalite a davkach co dovazam.

pns

RNG,este som sa chcel spytat ze ked mne na tetaniu robili taky test ze som dychal a potom som mal daku porod. ruku aj v karte to mam napisane a Dr. mi dala jest len Magne rano a vecer tak ako ona vie ze mi chyba len horcik...ved tam mose viacero vitaminov chybat nie ? Tak neviem ci mam jest aj D-ecko alebo zinok napr. atd atd, dakujem :)

pns

RNG, a myslis ze to ma aj s tetniou daco ? lebo na jednom fore ako keby vyvratili existenciu latentnej tetanie a tvrdia ze to je ta chlamidia

RNG

pns, dobry link, konecne sa zacina pisat o spojeni boreliozy, chlamidie a roznych virusov z tzv "autoimunnymi chorobami".
Ked vies, co mas adresovat a nevyhovaras sa na genetiku a hlupost tela niciaceho samo seba, da sa daco proti tomu urobit.
Spomenul som silne latky antimikrobialne , ako Samento/Vilcacora(cats claw),NAC, GSE, colostrum, extrakt z olivovych listov, graviolu,lapacho, chaparal a mnohe ine ako pravdepodobne prirodne lieciva na "autoimunne".
A rozne slabsie uz boli roznymi ludmi s autoimunnymi chorobami uznane za uzitocne, ako astragalus, aloe, zinok selen , vitamin C a E a enzymi.

pns

RNG dakujem, ale napr. aj v navode co je pri MagneB6 je napisane ze neuzivat so solami vapnika a pri klasickom horciku to je tak isto.Inak prosim ta moses sa vyjadrit este k tej chlamidii co som pisal dnes o 8:25. Ak o tom nieco vies.

[zruseny12]

pns,to co niekedy skodilo,teraz pomaha,aj ja som vela veci niekedy citala ,co skodili a teraz sa potvrdzuje opak...stale vedci na nieco nove prichazdaju...

RNG

pns, to je omyl. Prave na zabudovanie do tela musis brat naraz vsetky potrebne mineraly tvoriace kosti aj ine potrebne latky(vitamin D, K, nuleoticke kyselinu atd)
Telo nie je skladiste, co nezabuduje do kosti alebo inde, vyhodi pomerne rychlo.
A zabudovane je to v presnom pomere mineralov. Pre to vyvinuli specialne zmesy na kosti, kde su mineraly a potrebne ine latky pritomne v potrebnych pomeroch a formach vhodnych na dobru absorbciu a zabudovanie do tela.
Spomeniem napr Bone reinforcer(tabletky) a pre tych, co maju problemy s travenim(starsich hlavne)Bone Essentials(kapsule)
Odporucam ich brat navecer so spirulinou(superzdroj nukleotickych kyselin)