Tetania

Príspevok v téme: Tetania
pns

Mam 18 rokov, robili mi test na tetaniu a bol pozitivny doktorka mi predpisala MagneB6.Ale vsade citam ze je na to dobry aj vapnik ale zas som pocul ze sa vapnik s horcikom navzajom biju ale neviem co je na tom pravdy tak sa chcem spytat ze ci mam zacat uzivat aj vapnik.Kedysi som fajcil, prestal som ale dnes som si po mesiaci zapalil a tie stavy na mna prisli,neviete nahodou ci nikotin ma nieaky vplyv na tetaniu?Ak mi napisete niekto aj ine sposoby ako sa da tejto choroby zbavit budem velmi rad lebo tie zavrate,unava a stavy na odpadnutie ma asi znicia.Dakujem

[zruseny12]

PRECITAJ SI NA TEM-ALTERNATIVNA MEDICINA SKUSENOSTI ATD.tam som pisala,len este som zabudla napisat,ze mam aj krce:v lytkach,v prstoch u nohach,a niekedy ked sa natahujem tak dostanem krce aj ako je krk,tie svaly na krku....mas pravdu je to choroba v ktorej sa nevyznaju ani lekari...a co potom mi,taky ludia obycajny...:0((((......

pns

okis dakujem, no mne nepovedali coho mam nedostatok len ze to mam , test na EMG bol pozityvny a predpisali mi len MagneB6.No sice sa citim uplne nafigu ale tak co som cital tak niektory maju este horsie priznaky by som povedal , zaujimave ze u kazdeho to robi cosi ine napriklad ja som zo zaciatku stale len cakal kedy odpadnem.Mariaa ty uz mas dlho tetaniu ??

[zruseny12]

PREPAC,ALE NEVIEM...TAZKO TAKTO RADIT,LEBO JA SOM CITALA AJ INY CLANOK O TETANII...A TIEZ TAM PISALI NIECO INE,ALE O NIKOTINE SOM ESTE NEPOCULA...SKUS SA SPYTAT RNG...MOZNO BY TI PORADIL A VYSVETLIL VIAC...MNE 2X UZ POTVRDILI TETANIU.../NEDOSTATOK VAPNIKA/