najlepsi opalovaci krem

silviklh

daylong,no proste ked dali mensi faktor,napr.30ku,tak u zsa spalili a ani nebolo take slnko.to so mtym chcela povedat.

jankaaaaaaaaa

silvikh aky je rozdiel medzi tymi drahymi opalovacimi kremami z lekarne a tami z drogerie? je len v tom ze niektori ludia maju ccitlivu pokozku na tie klasicke kremy alebo ako?

DAYLONG

vkuse ho nenatieram iba ked sa ideme kupat a preco sa niektore mamicky uz poucili maju teraz problemy ja inac tiez robim v zdravotnictve na novorodeneckom odeleni zdravotnu cestu tak vidim ze to zdravotnictvo je jedna bieda vsade sa nazory rozchadzaju ale co uz mozeme cakat ved len lekari sa nevedia dohodnutna liecbe nie?xi xi

silviklh

ja viem,ze je daylong v lekarni,vsak v nej robim :D
dieta nemam,ale urcite ho nebudem vkuse natierat 50kou,u nas sa uz mamicky poucili...

DAYLONG

Do troch rokov by sa dieta nemalo vobec slnit ale ak ano treba pouzit 50 faktor je jedno ci by som mu dala 15-20... a potom keby ze ho nenatriem tak by sa tiez spalil nemyslis snat by ho slnko len neobislo vidim deticky kt.mamicky striekaju Niveou a vecer na plazi su uz zhorene aj ja som pisala ze som to vyskusala a radsej budem davat 50 ako vecer ho potom natierat smotanou a neviem s cim este alebo letiet na pohotovost pretoze ma pluzgiere.Daylong sa predava v lekarni a doktorka mi to aj odporucila ty si mozes natierat svoje dieta s cim chces je mi to jedno ja som si sem napisala co pomaha nam pred spalenim a pred vyrazkami

silviklh

nebude sa vediet sama branit,to so mchcela povedat..robim v lekarni,tak viem o co mhovorim a poznamaj par pripadou,ze to takto mamicky robia a poto mlutovali.ale nech si kazdy robi co cche,ja so mlen chcela tymto inych upozornit

silviklh

daylong vsak pockaj aku bude mat tvoj syn alergiu na slnko,velmi zle robis,ze ho natieras az 50kou!!!raz ho nenatries a sa spali jak slak.oslabujes mi tym uminutu pokozky....zle zle zle...

daylong

ja pouzivam iba daylong 50 kids.je to to najlepsie ako mozem svojho 4 roc.syna chranit a pouzivame to aj cela rodina.syn je uplne bielucky a nikdy sa mi nespalil ani nemal ziadnu alergiu a to chodievame k moru stale a dieta neustriehnete aby bol pod slnecnikom takze maximalna spokojnost.Vyskusala som samozrejme vela znaciek ale kazda znacka na jeho pokozke zanechala svrbenie male vyrazky a vecer bol spaleny.Manzel mal tiez vyrazky po Astrid a dokonca aj po NIvEA ako samozrejme mne nevadil ani jeden takze je to o organizme.Ale Daylong nerobi nikomu nic takze vravim naozaj super aj ked je pomerne dost drahy ale vsak ho potrebujeme len v letnom obdobi tak si radsej priplatime

katuša

mne sa celkom z opalovacích pozdávaju aj astrid, ale aj nubian, hlavne olejčeky. a to že aj cien z lidlu je dobry, tommu verim a tiež si ho asi kupim, kremy a sprchove sa mi od neho neskutočne osvedčili. naozaj niveu a pod. strči do vrecka.

soffa

ja mam na astrid alergiu.podla testu spotrebitelov znacka opalovacieho kremu cien(z lidlu) skoncila prekvapujuco druha a nechala za sebou take znacky ako nivea a ine.mozno vyskusam toho roku.a na tvar jedine daylong alebo doliva 50+.no a najlepsie chyta na orehovy olej z chorvatska co tam predavaju miestny