CO MAM ROBIť????

Príspevok v téme: CO MAM ROBIť????
tapka

mam pocit ze som stratila život.viete ze som ziva ale v skutku mrtva.pri predstave smrti sa necitim zle.....ja sa na nuniekedy az tesim.co mam robit aby sa mi vratil pravy zivot a laska.......a chcela by som sa aj trapit.....myslim tak ako sa ma normalny clovek trapit.viete ja som sa snazila byt pozitivna a tak som brala vsetko pozitivna.teraz akoby som nemala ziadne city len naucene zvyky..akoze som k ludom dobra.ale nie je to ono.neviem ci ma chapete.

simona

Tapka prepac za moju uprimnost ale musis nabrat vsetku odvahu a navstivit psychiatra, pretoze takymi priznakmi akymi trpis ty, nie je vylucene ze ide o nejaku formu schizofrenie. Ak to je nazaj to, psychiater ti da lieky a bude zas vsetko ok. Tak vela stastia a odvahy prajem.

alpaka

aj ja som bola dakedy v depke,preto,ze som bola zahladena sama do seba a nic ine som si nevsimala..len svoje myslienky.drzim palce,nech vas to rychlo prejde.

zuzka :)

No mam myslim si, dost kamaratok. V rodine tak da sa :). S tym casom, no to som myslela, tak ze ako rychlo ubieha, a ze vlastne kazdou hodinou a minutou a sekundou sa skracuje a take hovadiny mi neustale napadaju. Uz musim koncit. Zatial ahoj.

tapka

POCKAJ TOMU S TYM CASOM SOM nepoxopila.no pred tymi rokmi som zila plnym zivotom,odvtedy som mala depresiu striedajucu sa s dobrymi dnami xapes.ale ako ten debilny stav ze nevnimam realitu trva rok,.no mne pripada 3 tyzdne malo........uz z toho si mozes vyvodit ze proste xapes.tebe ytto pripada vela a tym vlastne hovoris ze pred tym to bolo ovela lepsie.no ze ci mas vela kamosiek,alebo ziadne,ci si rozumies s kolektivom ,v rodine a tak

zuzka :)

Trva ti to uz celych 5 rokov ??? To je fakt dost. Ale pre mna je hrozne vela aj tie moje 3 tyzdne :(. Vies, zamyslam sa aj nad tym, ci zijem, ci mam preco zit, dokonca som sa uz zacala zamyslat aj nad tym, ako plynie cas, zachvilu uz uplne nad vsetkym. A tie vztahy, co mas konkretne na mysli ???

tapka

no ja sa pytam tiez ved som mala byt stastna plna vitalitya zaujmu prwe nove.ine je to v tom ze ja uz teraz depresiu nemam ,praveze mam pocit ze nemam ziadne city......taka baba mi povedala ze to moze byt citove oplostenie.ja neviem co mam robit moj problem trva totiz ovela dlhsie ako ten tvoj,odvtedy co som bola tak uplne normalana ubehlo uz aj mozno5 rokov vies.ja mam pocit niekedy ze tu skutocne nie som.a pisala si ze sa pytas ze preco vlastne zijes,ci sa pytras ci zijes.?zamyslam sa tiez nad uplne prirodzenymi vecami.som tiez ten hlbinny typ.ak tvgvoj problem zaxcal pred 3 tyzdnami,tak sa ti podari podla MNA.A AKO SI NA TOM S VZTAHMI?