Láska cez internet

Vločka

skúsenosť mojej sesternice: začiatkom tohto roka sa cez net spoznala s jedným chalanom a túto sobotu už mali zásnuby

andreja

aj my sme sa s mojim mangelom zoznamili cez txt-markiza rok apol sme spolu chodili 3 roky sme manzelmi a ma me 1 a pol ročn.syna.a su to moje zlatička.......

kikulka

nebudem hovoriť zo svojej skúsenosti,ale zo skúsenosti mojej kamarátky.Tiež sa zoznámoíla s jedným chalanom cez pokec.Asi pol roka si písali a potom si dohodli stretko.Dnes spolu už chodia takmer 2 roky a to ich delí asi 200km,ale zvládajú to,raz ide ona k nemu,potom on príde k nej.Podľa je možné,aby ste cez net našli sviju lásku,

katika88

Kikka to je velmi smutny pribeh,uprimne neviem ako by som to na tvojom mieste zvladla :-(
Vsetkym vam dakujem za prispevky a budem rada ked este niekto napise svoje skusenosti s touto temou,tak smelo do toho.

zuzka :)

Jajik je to presne tento isty nazov-Laska cez internet :))). Ale bude to uz daleko, odhadujem tak na takej minimalne 20 strane. Zatial papa :).

senora

Aj ja som si nasla priatela cez net,teda on zacal prvy pisat mne a tak to nejako zacalo.A sme spolu uz 10 mesiacov... zijeme od zaciatku spolu,ako rodina lebo ja mam deti.Proste rodinka...

dara23

..jet o úžasné čítať všetky teito krásne príbehy....kikkka...dufam...že dostanete ešte druhú šancu..a všetko sa vráti do starých koľají...=) veľa štastia..=)

kikka

ahoj katika.ja som tiez mala priatela s ktorym som sa zoznamila cez internet.ale to bola len nahoda.minule prazdniny som raz vecer nemala co robit tak som sla na zoznamku.tam mi napisal jeden chalan ci by som sa nesla byciklovat.lenze nemohla som,pretoze som bola doma a v profile som mala napisane mesto kde studujem a on bol prave tiez v tom meste-studoval.tak sme si len dalej pisali.bol mi velmi sympaticky uz len z toho co pisal a ako to pisal.neskor sme si vymenili tel.cisla a ked som uz nastupila do skoly,bola som na intraku tak sme sa stretli a dopadlo to tak ze sme zacali spolu chodit.lenze problem bol v tom a stale je ze on je zo zapadu a ja z vychodu.takze som vedela ze raz odide a ze to uz bude coskoro no snazila som sa na to nemysliet a vy chutnavat si chvile ktore nam zostavali.az prisiel ten hrozny den ked odisiel.bol to najhorsi den v mojom zivote a neprajem ho zazit nikomu.nevedela som si predstavit ako budem bez neho zit.povedal ze bude za mnou chodit aj sa tak stalo.lenze vzhladom na to ze ma zamestnanie ake ma,nemal tolko volneho casu aby sme mohli byt casto spolu.takze v jeden julovy vecer sme sa rozisli.povedal ze ma ma velmi rad a nechce aby som sa trapila kvoli nemu,kedze nemoze za mnou chodit tak casto ako by sme obaja chceli.bolo to pre mna hrozne.aj ked som citila ze asi to raz pride,aj tak to bol pre mna sok.aj ked je odo mna daleko,nemozem na neho zabudnut.aj ked nas vztah trval asi len pol roka,nelutujem nic z toho pretoze som stretla najuzasnejsieho cloveka na svete a stale ho lubim,aj ked ho uz asi nikdy neuvidim

megan

Katika ja som sa s manželom síce nezoznámila cez net, ale cez txt n markíze v aréne. Tam písali ľudia len tak pre radosť. Našla som tam veľa kamarátov a aj svoju životnú lásku. Smskovali sme si takmer 6 mesiacov, potom sme si dlho telefonovali...tak sme sa mohli rozpávať o hocičom a nikto sa nehambil. Neskôr sme začali spolu bývať a už tri roky sme svoji... a je to super.