Láska cez internet

iza

pisete sem krasne pribehy, ja som uz sice vydata, a s manz.som sa nespoznala cez internet, ale mam kamosku, ktora je velmi slusna a mila, skratka super baba, ale zatial nemala stastie stretnut toho praveho, tak som ju horko-tazko nahovorila,nech si skusi podat inzerat na net, mozno z toho nieco bude. Ci mi verite, ci nie, neprisli jej ziadne odopovede, a popritom kazdy kto ju pozna vie aka je fajn baba, nikto o nej nic zle este nepocul,lebo je to fakt stelesneny anjel, aj ona je z toho uz teraz dost nestastna, ze asi nikdy nenajde toho praveho, zajtra sa s nou mam stretnut, a fakt jej mi je luto, neviem preco ma fakt taku smolu, strasne mi je jej luto, zatial, som ju vzdy nejak povzbudzovala, radila jej, ze musi vydrzat, ale, ked mi to povedala to s tym inzeratom, ze ziadne odpovede, tak uz aj mna to zacina stvat, ze "co je to nejake prekliatie"alebo co? Inzerat bol popritom krasne zformulovany, presne taky jemny,jednoduchy,uprimny ako ona sama, neviem zacianam byt aj ja v koncoch, ale utesujem sa, ze radsej nech nema ziadnu odpoved, ako nieco zle, na co by mohla doplatit, lebo ona je skratka stelesnena dobrota, zostava jej uz len asi vzdy verit a cakat.Zial ani ja nepoznam nikoho vo svojom okoli, komu by som ju mohla "dohodit".

minnie

Ahojky, mne jeden chalan z toho istého mesta ako ja náhodou napísal na pokeci, zo začiatku sme sa iba tak naťahovali, doberali si jeden druhého, a tak,neskutočná iskra...mal veľmi dlho priateľku,vzťah nadiaľku...bol isme kamaráti, dennodenne sme chatovali,od rána do večera, občas zašli spolu na kávu,do mesta...ale nikdy som neuvažovala,že by medszi nami mohlo niečo byť..potom sme šli na víkend na hory, kde mi povedal,že sa rozišiel s priateľkou,ale nie kvôli mne,a dali sme sa dokopy..už to bude tkmer rok a pol, spočiatku to nešlo hladko,ale teraz sa nesmierne milujeme, obaja sme našli spoločné záľuby, prispôsobili sme sa jeden druhému, a plánujeme už ostať spolu navždy..tak nám držte palce:-)

katika88

Hej na klasickom chate sme sa zoznamili a podla mna je to takto lepsie aspon sa skvele vykecate a co to sa o sebe dozviete.Maja80 naozaj krasny pribeh,tak nech ste spolu stastni az naveky.

maja80

ahojcek
ja mam dobre skusenosti s laskou cez internet.Takisto som si nasla chlapca cez internet....sme spolu uz 4 roky a z toho rok sme uz ako manzelia.....a som stastna :)

oxana

katika88 dakujem, takze to je vlastne chat, lebo ja som na azete bola len na klasickej zoznamke zobrazenych inzeratov, ak ma s tym este niekto nejake skusenosti, kludne este napiste, cim viac nazorov tym lepsie. Vdaka.

Frájo: no tak mi na uvod skus len tak napisat, kolko mas rokov?

katika88

Pockaj Oxana nevešaj hned hlavu,ja som sa s tym mojim zoznamila na azete v miestnosti zoznamka a ja som na to sla tak ze som si vo filtri zadala poziadavky a to mi ukazalo chalanov ktori ich splnaju a su zaroven momentalne v tej miestnosti a tak mi padol do oka ten moj a napisala som mu a ako to pokracovalo dalej som tu vlastne napisala tak ak mas trpezlivost tak si to precitaj.Prajem ti vela stastia ale v kazdom pripade bud velmi opatrna lebo ludia na nete sa casto hraju na niekoho ineho a vymyslaju si...tak lovu zdar :-)

oxana

prosim Vas, asi skusim zoznamenie cez net aj ja, viete mi poradit nejake dobre osvedcene zoznamky /stranky/, alebo radchej chat, alebo ako na to ist, mam si podat ja inzerat a cakat na odpoved, alebo ja mam radsej reagovat ak ma zaujme nejaky, prosim poradte z vlastnej skusenosti. Vdaka.

miksi

Katika88,nahodou to moze byt super,este sa mi take nestalo,ale ked sa naskytne prilezitost,tak preco nie?Tak vam drzim prsty.Mozno to bude tvoja osudova laska:-)))