pomoc...

Príspevok v téme: pomoc...
mylka

neviem ako dalej, posledne dva mesiace mam nenormalne zachvaty prejedania sa, po hladovani mam bulimicke obdobie...neviem sa ovladat, doma sa mi az smeju, ked stale jem, priberam a je mi strasne zle od zaludka...ale neviem si pomoct...je mi zo seba nanic a jednoducho nevladzem jedlu odolat...viem, ze si nicim zdravie, ked sa nestravujem normalne, ale akoby som to uz ani nevedela. Jedlo ma ovlada, bojim sa ho a zaroven ho do seba pcham az kym mi nie je zle, nemam to komu povedat, potrebujem pomoct.

lukas masarik

Nomohli by ste mi pomoct,poradit co sa tyka zltacky typu C.Rady,liecbu,alebo aj niaku stranku kde by som sa viac dozvedel o tejto chorobe,dakujem

mylka

baby, vy vazne nepotrebujete chudnut, ale ak sa stale objedate, az vam je zle, tak je to asi problem. Ja uz som od rana dnes v keksikoch...ale chystame sa na vylet, tak to dufam nebude za cely den az take zle... Je sobota,tak hura do upratovania - mne to v stredu nenormalne pomohlo...a co takto knihy?

astor

och som rada ze ste sa tu tak rozpisali ja mam 16 rokov vyska 159 som malickaaaaa fnuuuk a vaha no teraz mi vaha skace tak od 47 do 50kg ale keby ste videli moje brucho uz sa ledva ymestim do rifiel a to som makala tvrdo na svojej poistave celu zimu a teraz prislo leto a zacala som sa ojedat je mi tak zle zo seba celi den som nic nejdla a vecer som sa ojedla a ja to ani nevitikujem an nic a teray mam taku chut ale ked ja to nedokayem a sak sa ay hanbim napisat co vsetko som zjedla iba priberam ja som taka hlupa:((((((

nikushka22

noo ja mam 175 a 58 kg..vieem mozno sa to zda malo ale mam strasne velke brucho-to od toho prejedania sa ! .. uz s tym chcem prestat .. a tiez sa chcem hlavne zdravo stravovat ! .. aby som nemala tie zachvaty prejedania sa .. no vies aj ja dokazem zjest cely pekac !bez problemov..:(( .. ale skusim odolat ! potom napisem ako som dopadla :)) a ani neviem co zajtra budem robit. zas sa budem cely den nudit aaa.. mysliet na jedlo !! .. ale to je ten lepsi pripad ked na to len myslim...

mylka

to s tym ujedanim poznam aj ja...najskor si dam koliesko salamy a potom zjem aj pol stangle...alebo kesiky...jeden...a nakoniec cele balenie a stale nemam dost...meriem 165 cm a vazim 57 kg, od januara som nabrala 5 kg, ktorych sa chcem zbavit a hlavne chcem zacat jest zdravo, bez toho, aby som sa nevedela ovladnut a jest az mi je zle...niekedy sa az bojim, ze mi praskne zludok. Potom zvraciam,a lebo pijem prehanadlo. Ten rozpis je dobry napad, nemusi byt hned striktny, ka je pre teba vikend tazky, skus si vsak z kolacika povolit tak tri kusky...a najlepsie bude, ak si ten treti nedas...ale ak si das, tak bez vycitiek, aby si nesklzla do depresie a nezjedla cely pekac - to by som totiz ja dokazala.

nikushka22

a najlepsie by bolo keby sme si rozpisali co budeme jest zajtra.. a dodrzat to ! .. ale vikend je pre mna najhorsi.. mamka vzdy pecie kolace :(( .. a mne z nich nestaci 5 kuskov.. potrebujem naraz minimalne 10 !! :(( ..takze tie dva dni budu tazkee .. a kolko meriate a vazite ked smiem vediet ???

nikushka22

okej .. ja som za.. mozno ze to spolu zvladneme ! alebo aspon to skusme.. ja mam 17..a tiez sa nedokazem ovladat .. no dnes som to dajak vydrzala.. ale teraz som to skoro pobabrala..mama robila zemlovku a chcela som ju len ochutnat...potom mi to zachutilo a skoro som zacala "zrat".. ale nakoniec som odolala a rychlo som si odisla umyt zuby.. ale to fakt pomaha !!

mylka

dnes som to opat nevydrzala a tiez mi je zo seba zle...normalne som vyuzila chvilku, ked isiel prietel do sprchy a narychlo som do seba natlacila chleba, dva rozky a keksiky s mliekom...po rezni a slahacke...viem, ze som nemala...ale nedokazala som prestat...mam 22 rokov a neviem sa ovladat...skusme to spolu baby...mozno nam pomoze byt v skupine...

nikushka22

presne!aj ja si vzdy hovorim ze tento tyzden uz vydrzim bez prejedania!ale ako vzdy ani teraz to tak nebolo!proste to nedokazem..neviem odolat...ja ked zacnem daco jest potom sa neviem ovladat a neodolam nicomu.. a miesam hocico ... slane so sladkym..je mi to jedno.. uz aj ked mi je brutalne zle este aj vtedy to do seba napchavam ! a brucho mam potom ako balon ! a po vianocnom prejedani som si dala predsavzatie ze do leta schudnem z brucha.. no a od vtedy to ide so mnou dole vodou :(( .. nedokazem to .. proste vzdy ked sa nudim tak jem a jem a jem !!! ..