Fit & Slim

Fleur-de-lis

správna životospráva a samozrejme pohyb je aj najlacnejší spôsob chudnutia. Prečo míňať kopu peňazí na to, aby dal človek ďalšiu chémiu do tela? Prípadne využil iné "úžasné" spôsoby ako rýchlo schudnúť...
Svet biznisu sa nám bude vždy snažiť vtlačiť do hlavy kopu somarín. Veď chcú zarobiť. Musia predsa všetko odprezentovať ako niečo úžasné...
Tomu aj rozumiem. Ale nerozumiem ľuďom, čo sa dajú tak ľahko nachytať.

Monika 888

Ahoj chcela by som sa Vás opýtať či nemáte skúsenosť s Fir Slim- formujúcou bielizňou, s biokeramiou. naozaj to pomáha alebo je to podvod ?

Aluoliq

SlimFit je podvod, nefunguje - sú tam len klinčeky, zázvor, škorica,zelený čaj, želatina...dávkovanie sa dozviete až z krabičky (2 X 1 kapsula pred jedlom)...ale žiadne sľubované účinky, len bombastické sľuby a vy budete ľahšia o pár desiatok eur. Produkt sa nedal vrátiť .... vraj LEN do jedného týždňa (čo sa dosť ťažko dá stihnúť, ak chcete produkt odskúšať a pozor - otvorenú krabičku už nemôžete vrátiť !!!) na adresu nejakého súkromného domu, bez označenia, že ide o oficiálneho distribútora. Záruka vrátenia peňazí je tak v nedohľadne. Ak má niekto záujem, posuniem mu tie krabičky (neotvorené - z mája t.r.) za polovičnú cenu :-)

Martin_242

Žiaden zázračný liek na chudnutie neexistuje, až sa tak stane, všimnete si, že na svete nechodí jediný obézny človek.
Chudnutie = správna životospráva + dostatok pohybu

marisssa

mna by tiez zaujimalo, ci ma niekto skusenosti s tabletkami na chudnutie,ci s nejakymi napojmi,ci inymi pripravkami..ja som vyskusala bio cla booster so zel.cajom,no viac mi z neho zle bolo,ako by som citila,ze chudnem.a co slim cup?

jarka43

Nedá, nemáme žiadne lieky na chudnutie, ktoré by pomohli. Tu je zpoár prípravkov popísaných:
-odkaz odstránený-