tehotenstvo a zapcha

Marta mackova

mne na zapchu pomohlo psylium (vlaknina, zozenies v lekarni) a pit vela vody... ono hlavne si precitaj spravne tu vlakninu prijmat (tu je o tom clanok: akootehotniet.com ) lebo telu neprospieva ak zo dna na den strasne zvysis prijem

usmev/aloe/

krasotinka, neviem o tom, že by som predávala.Ako doporučiť dobrý výrobok, keď nemôžem napísať jeho názov.?mnohí to píšu, všelijaké vitamíny či lieky z lekárne a to nevadí...?Len ja som Ti v oku?

krasotinka

agina, chod na temu "Tvrda stolica", tam je od ventil prispevok, nechce sa mi to vypisovat, je to recept, aj ja som si to len tak pre zaujimavost vypytala, ale ja to nepotrebujem. ale mam dojem, ze pre tehotne zeny je to ako stvorene. nebudem to sem pisat, lebo je to dlhe a poslu ti to zadarmo.

aloe

agina:ja doporučujem ALOE PROBIOTIC a FIELDS OF GREEN,oba sú produkty čisto prírodné a spravia Ti s črevnou fluórou nielen poriadok,ale aj dodajú výživu, V tehotenstve by si mala brať aj iné prír. produkty, ktoré vyživia jednak Tvoj organizmus, kedže bábatko Tebe niečo odoberá a jednak ono potrebuje to, čo mu Tvoj organizmus nedodá ani v strave.Poradím:duratnakatka@zoznam.sk