tehotenstvo a zapcha

dvojbotka

agina urcite by som ti poradila toto vyskusat,pise sa ze to vhodne aj pre tehotne zeny.moja mamina ma divertikly creva takze zapcha ju dost ohrozuje a psyllium pouziva uz 2 roky a nevie si ho vynachvalit.uz sme ho poradili viacerym ludom co mali problem so zapchou a zatial vzdy pomohol :)v hociktorej lekarni maju a su s roznymi prichutami lebo chut nie je moc ocarujuca :)ale urcite pomoze.

adriana

a papaj len celozrnne pecivo a maj pestru stravu,aj dost brokolice,karfiol,ryby-je jedno v akej forme,maso a dopraj si ak kyslej kapusty ak lubis,no a co nech si poprdas,ale zdravo a pi vela ovocnych stiav a mineralok

adriana

asi viem o com vravis,bola to hruza a mne tak chutilo jest a nic von,myslela som ze zosaliem. ale naozaj preslo mi to a teraz som v pohode a to az tak moc toho pohybu uz nemam,lebo za tyzden mam termin a uz len oddychujem,ale naozaj papaj vela ovocia a zeleniny,mlieko a jogurty a susene slivky a marhule a gingerove(zazvorove) keksiky a caje,ked uz nic aspon sa vyprdis,ha ha haaaaaaa

adriana

mne sa to zhorsovalo aj zmenou prostredim,kedze som cestovala,a bola som nestestna,lebo aj 5 dni som nesla na toaletu a len som jedla a nic neslo von,bolo to hrozne

adriana

agina,pocuj a v kolkatom mesiaci si? ja som mala tiez na zaciatku velke problemy so zapchou a tiez mi nic nezaberalo,ani cipkym,ani lyzica oleju,ani slivkovy kompot a ani ziadne vody z lekarne a az neskor som upravila stravovanie,nieco pridala ateraz je dobre a to beriem etse aj zelezo

emkaa

Tehotne maju dobre skusenosti aj s lanovym semienkom. Urcite sa vsak spytaj aj na gynde, ake homeopaticke mierne laxativum mozu tehotne.

cellia

agina, plne ťa chápem, rovnaké problémy som zažívala v tehotenstve aj ja, a žiadne rady, čo tu dievčatá opisujú absolútne nezaberali. Proste, čo som zjedla, nechcelo von. Vyskúšaj tú minerálku z lekárne a uvidíš. Viem, neporadila som ti, len som ti chcela prejaviť účasť.
Ups, trocha mi pomohli glycerínové čípky, ale len na chvílu, potom si telo zvyklo a bola som na začiatku.