!problém! - som prilis chuda?

Príspevok v téme: !problém! - som prilis chuda?
!!!

Caffte všetci! Prosím napíšte mi váš názor. Mám 14 a pol roka, chodím na ZŠ do deviatky meriam 171cm a myslím si, že som HROOZNE chudá (vážim okolo 43 kíl na digitálnej váhe). Trčia mi všetky kosti. Všetky spolužiačky mi závidia, ale ja skôr závidim im. Niekedy ma prepadne myšlienka, či nie som nejaká anorektička alebo čo... Ale oni si asi nemyslia že sú chudé.. Neviem. Jem podľa mňa dostatok jedla. Raňajky, desiata, obed, večera a kopu sladkostí a somarín na deň.

!!!

Možno to bude aj tými kosťami. Jem aj rôzne cereálie a vitamínmi a najviac mi chutia čokoládové lupienky s poriadnou porciou mlieka obohateného grankom :). Všetky ste fakt zlaté a milé. ĎAKUJEM

!!!

Vďaka za milé slová. A aj mne sa niekedy nechce počúvať a vyhlásenia typu "Ty doma neješ, či čo ?" Veď ja tiež nikomu nevravím, že má takú váhu, ako keby vôbec nezatváral chladničku. Ale asi si na to musím zvyknúť. papa

Zenetti

Možno to bude tým že máš lahké kosti skús jesť cerálie s obsahom vápnika inak v každom prípade si velmi milá.

sjella

moj nazor je, ze si velmi mudra a mila :-)) a to je podla mna viac , ovela viac, ako vyzor.. ja som tiez chuda, dost chuda a mam 21. nevadi mi to, ale niekedy sa mi nechcu pocuvat tie reci o tom, ako vyzeram. Ak sa ti to neupravi, a budes si mysliet, ze to nie je v poriadku, skoc k obvodnemu lekarovi. Niektore stihle maju problem so stitnou zlazou. Ale ja myslim, ze s vekom to prejde. Drzim ti palce :-))

!

Díky, si zlatá. S Tvojou kamarátkou je to asi horšie, lebo už má 24. Mne sa to možno upraví, a ak nie zvyknem si. :) PAPA

mini

proste mas taky metabolizmus..:) ano si chudulinka..to je pravda.. ale je aj pravda to ze mas este len 14 rokov a vekom sa ti to upravi..:)a ked nie tak existuju aj take vitaminiky B6 tusim.. :) moja kamaratka to tiez brala a dokonca brala aj injekcie..ale ona ma 22 rokov uz a ma asi 174/46 kilov..hm..ale nepomohlo jej to.. jednoducho to mas tak a hotovo.. :))