!problém! - som prilis chuda?

Príspevok v téme: !problém! - som prilis chuda?
!!!

Caffte všetci! Prosím napíšte mi váš názor. Mám 14 a pol roka, chodím na ZŠ do deviatky meriam 171cm a myslím si, že som HROOZNE chudá (vážim okolo 43 kíl na digitálnej váhe). Trčia mi všetky kosti. Všetky spolužiačky mi závidia, ale ja skôr závidim im. Niekedy ma prepadne myšlienka, či nie som nejaká anorektička alebo čo... Ale oni si asi nemyslia že sú chudé.. Neviem. Jem podľa mňa dostatok jedla. Raňajky, desiata, obed, večera a kopu sladkostí a somarín na deň.

lost angel

Ahoj ak pravidelne jes ako sa ma myslim, ze by to malo byt v poriadku ja som tiez nebol nikdy moc pri sebe skor naopak. bolo to tym ze som sa relativne viac pohyboval. Ak by si ale mala pocit ze si akasi slaba urcite sa o tom porozpravaj s rodicmi a rieste to. Inak si skus davat obcas neaky ten vitamin B a normalne jest.

ivka89

moja pekná, musíš trochu pribrať! mala by si vážiť aspon okolo 50 kg, ked babe trcia kosti, tak to nie je velmi prítazlivé.. ja meriam 168 cm a vazim okolo 48 kg.. a aj tak som prílis chudá... ale pamatam si, ze na základnej som mala pri tejto výske asi tak 45 kg.. takze vekom pravdepodobne priberieš..

sunika

No 43 kíl a 171 cm je skutočne málo! a ešte v tvojom veku, keď dospievaš by si potrebovala alebo resp. by si mala pribrať na váhe. no v tom veku ešte asi niesi. ale ako sama píšeš, nespôsobuješ si to sama pretože ješ normálne, anorexia to určite nebude. no, si len trošku chudšia ako ostatné byby v tvojom veku. len sa nestresuj, pohodička. buď rada že to nieje naopak:)ajoj

lenka2583

ja som sem už písala, a teraz som si to tu prečítala opäť a zaregistrovala som, čo predtým nie, že chodíš do ZUŠ, aj som chodila do ZUŠ a na gympel, tiež som toho mala dosť veľa, som bola aj stále som dosť rozlietaná, teraz na výške ešte viac, možno to naozaj s tým súvisí, ale ako vravím, teraz som ok a moje rovesníčky tučné:)

simba

caffky, tak toto je presne moj "probleem" - som sice starsia (22), ale az teraz je mi jasnee, ake je to SUPER, ked vsetky kamosky okolo drzia drastak diety a ja pocuvam len samee TY SA MAAAAAAAAAS!!! hehe. nic neboj, v tvojom veku som si tiez myslela, ze so mnou nieco je, bo som jedla viac nez vacsina ostatnych bab okolo, ale vyzerala fakt ako anorekticka - je to proste rychly metabolizmus. teraz doslova dakujem Bohu za taky dar :))) budes aj ty, ver mi ;))))

kiwemai

mozno aj stres robi svoje...ja casto stresujem a som chuda...papam dost...niekedy az prezeniem, ale nikdy mi nebyva z jedla spatne...este aj na obed zjem viac ako moja kam., ktora ma normalnu postavu...trochu sa usadi na brusku a potom to splasne:) a zle jazyky si sepkaju, ze...anorexicka...:(
inak, si mila:)

!!!

Caffte! Zase som na webe a čítam príspevky ktoré sú veľmi milé! Ďakujem všetkým! No a ešte k tomu vypusteniu aktivít: To sa nejako nedá. Viete je blbo opustiť ZUŠ po siedmich rokoch, keď stačí už len jeden rôčik a v rukách mám papier o ukončení štúdia ako je tiež blbé povedať neakému učiteľovi že práve na jeho olympiádu nepôdete. Majte sa ! Dopapkania!!!