kamarati mojho priatela.. DLHY PRISPEVOK..:)

Príspevok v téme: kamarati mojho priatela.. DLHY PRISPEVOK..:)
kristinka

caute!taaakze ako som napisala kamarati môjho priatela ma nemaju radi.. ut sme spolu 2 roky..a oni hrozne zavidia ze sa moc lubime a klape nam to..mame co ceme..auto, priatel si ide kupovat byt..je inzinier a ut robi aj veduceho..no oni nemaju ziadne holky a ked maju tak ich tie baby nechaju..a vzdy su to take typu napit sa a potom grcat kade chodit.. nemaju peniaze poriadne..proste nic..a preto su asi voci mne a priatelovi dost zatrpknuti..hlavne voci mne..(aj ked to nechapem ako si mozu tak hrozne priatelia nieco zavidiet) zeee som im ho zobrala a ta..dost ma ohovaraju..a to ma vobec nepoznaju..niktory sa so mnou poriadne ete ani nerozpraval a hovoria o mne ze som trubka..popritom chodim na vysku a mam nadpriemerne IQ (teraz aby ste ma pochopili tym sa necem chvalit)..tym len cem povedat ze keby sa niektory z nich so mnou snazil nadviazat konverzaciu tak by to zistil aj sam.. oni namiesto toho len intriguju..totizto vzdy sa jeden z nich najde co mi to povie.. ale vlastne vidim to aj ja.. neviem preco vzdy som cela aby sme boli partia ze ked si najdem priatela..dala som im uz vela nevypovedanych sanci..no ut nevladzem..hrozne ma boli ked niekto o mne povie ze som trubka a ze by to so mnou nevydrzal a tak.. ja viem ze ziarlia aj priatel mi to stale vtlka do hlavy ze ma nemaju trapit taki chrunovia..lebo aj on to uz pochopil ze co su zac.. ut vela krat som im mala chut vynadat ze co si myslia o mne ze ci som slepa a ze to nevidim..ale ja nie som taka..mne by to bolo hned luto.. a najmä ma trapi jeden z nich..priatelov najlepsi priatel..ma asi 24..nikdy nemal holku a mozno ze aj preto je voci mne taky zatrpknuty..usmieva sa na mna no nikdy mi nic nepovie..len urcite zachrbtom ma ohovara ze som mu zobrala naj kamarata a podobne somariny hm..no asi pred 2 tyzdnami sa mu rozviedli rodicia a vcera sa mu zabila mamka.. je mi to tak strasne luto aj ked viem aky na mna vzdy bol zachrbtom..nikomu to neprajem to co preziva on.. dokonca som aj hrozne plakala v noci, lebo mi ho bolo moc luto.. sice sme s nim aj tymi ostatnymi prerusili kontakty aj s priatelom (prestali sme s nimi chodit von, no nevedia preco, oni nevedia ze setko viem co o mne,resp.o nas hovoria za chrbtom ), ale toto cloveku neda..a tak mu vcera priatel volal aby mu zaprial uprimnu sustrast..a v pondelok je pohreb..priatel tam ide a ce aby som isla aj ja.. no neviem ako to zvladnem..vsetky tie emocie na jednej strane nieco take ako mensia nenavist za to aky bol voci mne, no na druhej strane strasne strasna lutost.. ale samozrejme tam pojdem

asi mi s tym nepomodete..ja som sa len niekomu cela vyrozpravat..

kikulka

tak potom tam choď,či už kvôli tvojmu priateľovi,alebo tej kamoške,vykašli sa na toho "kamoša"a buď oporou jeho sestre

irenka

urcite by si mala ist, ak ta o to prosi tvoj priatel, tak aj pre nho by si pocas toho mohla byt oporou. myslim, ze aj napriek tomu, aki su hnusni, budes mat zo seba dobry pocit, ak urobis taky slachetny cin, najma ak sa poznas s jeho sestrou. a co sa tyka ostatnych, kasli na nich, mas stastie, ze tvoj priatel je na tvojej strane, majte sa radi, pravi kamarati sa ukazu a tito zrejme dobri kamosi neboli

kristinka

kikulka nie nepoznala.. :(no poznam jeho sestru..bola to moja spoluziacka na zakladke..a vzdy ked sa stretneme tak si fajn pokecame.. :( priatel tam ide a prosil ma aby som isla aj ja..neviem co spravit.. :((

kikulka

možno neuveríš,ale ja som bola v rovnakej situácii...s priateľom som 3 roky a jeho kamoši sú presne takí istí,ako si opísala kamošov svojho chalana,proste horor,po 2 rokoch sme sa s nimi prestali stíkať,vyhodila som im na oči,čo všetko o mne nakecali a každému som do očí povedala,čo si o ňom myslím,nech ma teraz aspoň majú za čo nezmášať,kašli na nich,sú to kreténi,tvoj priateľ si nájde lepších kamošov,tak ako aj ten môj...a čo sa týka toho pohrebu,tak tam by si asi mala ísť,pokiaľ si ju jeho mamu poznala