Môj život nemá ZMYSEL!!!!!!!!!!!!!!

Príspevok v téme: Môj život nemá ZMYSEL!!!!!!!!!!!!!!
amylee2

Bola som zdravá, šťastná normálna pubertiačka. Normálne som jedla, pila,žila.....učila sa a mala som hlavne normal pohľad na veci......všetko sa to zmenilo v okamihu ked som sa rozhodla behom leta 2007 že sa budem lepšie a teda zdravšie stavovať. Tak som začala a bolo to naozaj zdravé ale......schudla som 2kg a zapáčilo sa mi to. Ale mala som vtedy normal váhu 54kg pri 173cm. V pohode. A potom sa to začalo. Prísne kontrolovanie stravy a veľa cvičenia. 1.9.2007. som mala už 50 kg na rozhrani normálu a podváhy. No tu sa začalo ozajstné anorektické správanie - denne som cvičila aj 3.5 hodiny a jedla minimum......bola v apatii a myslela len na smutné veci.....začala som sa aj perfekcoinisticky správať a bola som veľmi ale že ozaj veľmi citlivá. To už som mala 46.5 kila a zdala som sa sama sebe tučnejšia ale......mama mi to zarazila a povedala - ak nepribereš pôjdeš za psychologičkou. A toho som sa bála ale bála som sa aj jedla.......asi tak........a sme boli u psycho psychiat. 5.12.2007 a dala podmienku - pribereš alebo....a schudla som.......23.12.2008 som už mala 41.5 kila a .......spämatala som sa a teraz mám okolo 50 kg. A v čom je ten problém????? V tom že mi anorexia chýba. Vtedy som sa týrala tak že som nejedla a teraz tak že sa režem......nohy mám samá jazva a už som sa aj pokúsila o samovraždu....zjedla som totiž 20 tabletiek naraz a som si tak trocha načala žily a dnes to chcem dokončiť....................v noci.lebo ten koho mijujem ma nemiluje a ja už nechcem viac trpieť..........reznem si žily...haha a to som ja čo som vám tu radila.........PROSIM POMOC..................ZUFALA SOM

lana7

Keď prosíš o pomoc zomrieť nechceš...veď život je krásny...to že teraz je ti zle neznamená že to bude trvať stále. Nebuď teraz zúfalá...hlavne nerob žiadne hlúposti. V živote je sa na čo tešiť. Bola som na tom asi rovnako ako ty. Možno horšie. Ale teraz sa cítim skvele. Som rada že ma vtedy niekto zastavil pred hlúposťami.