Môj život nemá ZMYSEL!!!!!!!!!!!!!!

Príspevok v téme: Môj život nemá ZMYSEL!!!!!!!!!!!!!!
amylee2

Bola som zdravá, šťastná normálna pubertiačka. Normálne som jedla, pila,žila.....učila sa a mala som hlavne normal pohľad na veci......všetko sa to zmenilo v okamihu ked som sa rozhodla behom leta 2007 že sa budem lepšie a teda zdravšie stavovať. Tak som začala a bolo to naozaj zdravé ale......schudla som 2kg a zapáčilo sa mi to. Ale mala som vtedy normal váhu 54kg pri 173cm. V pohode. A potom sa to začalo. Prísne kontrolovanie stravy a veľa cvičenia. 1.9.2007. som mala už 50 kg na rozhrani normálu a podváhy. No tu sa začalo ozajstné anorektické správanie - denne som cvičila aj 3.5 hodiny a jedla minimum......bola v apatii a myslela len na smutné veci.....začala som sa aj perfekcoinisticky správať a bola som veľmi ale že ozaj veľmi citlivá. To už som mala 46.5 kila a zdala som sa sama sebe tučnejšia ale......mama mi to zarazila a povedala - ak nepribereš pôjdeš za psychologičkou. A toho som sa bála ale bála som sa aj jedla.......asi tak........a sme boli u psycho psychiat. 5.12.2007 a dala podmienku - pribereš alebo....a schudla som.......23.12.2008 som už mala 41.5 kila a .......spämatala som sa a teraz mám okolo 50 kg. A v čom je ten problém????? V tom že mi anorexia chýba. Vtedy som sa týrala tak že som nejedla a teraz tak že sa režem......nohy mám samá jazva a už som sa aj pokúsila o samovraždu....zjedla som totiž 20 tabletiek naraz a som si tak trocha načala žily a dnes to chcem dokončiť....................v noci.lebo ten koho mijujem ma nemiluje a ja už nechcem viac trpieť..........reznem si žily...haha a to som ja čo som vám tu radila.........PROSIM POMOC..................ZUFALA SOM

prosim

amyle, prosim ozvi sa. a nerob to, musis vydrzat, a na to ze ta niekto nemiluje sa vykasli.mna tiez niekto nemiluje ale kaslem na to. a kamaratka sa mi teraz obesila koli laske. nerob to a ozvi sa

ich

dufam ze sa nieco stalo a ze si este stale medzi nami.
predstav si ze by si on vzal zivot. Teba tiez niekto miluje.
Aj to ze ti tu ludia na tomto fore pisu nieje sebetstvo ale cista laska k bliznemu.
Zije sa tazko. To vieme. Nevieme co nas caka po tomto zivote. Kam sa dostaneme smrtou a ci to tam nebude este 3x tahsie.
Cvic dievca. Tak ako ked si mala problemy so stravovanim.Cvic ked sa ti zda zivot tazky. posiluj a spaluj. Spaluj vsetko co vidis ze nieje dobre ani pre tvojich blizkych ani pre teba.
Pokial niekoho milujes, ale cisto a naozaj, tak si schopna aj svoj zivot obetovat zan.
Ak ho mas naozaj rada, tak mu praj to najlepsie. A ak si myslis ze si to ty tak ho o tom presvec.
drz sa dievca...snad ti este nepisem neskoro

Leela

Amylee, a co Tvoja mama, a co vsetci ti ludia, ktory Ta maju radi? Ty ich nemas rada? Vies, mne sa oplati zit uz len preto, ze sa kvoli mne niekto usmeje, ze niekomu spravim radost...
Ked su v Tvojom okoli ludia, ktorym na Tebe zalezi, tak by aj Tebe malo zalezat na sebe. Ved to dakazuje, ze tu nie si zbytocne. Nemala by si na seba byt taka zla. Urcite je mnozstvo veci, ktore robis dobre. Mala by si sa zacat mat sa viac rada...

jajka

moj zivot ma zmysel...
kazdy den svojho zivota mas na to, aby si bojovala so svojou temnou stranou, svojim strachom a svojim smutkom
kazdy den ked prezijes, ked sa usmejes a niekoho potesis ma zmysel
a cim viac bude tych vitaznych dni, tym sa budes mat radsej
a budes stastnejsia

monalisa

pupavka,tak taketo nabozenske kecy neznasam... amylee2, mas plne pravo si vziat zivot ale to by si spravila najvacsiu chybu svojho zivota (no co,trochu cierneho humoru nezaskodi :))pozri,chce to cas, veci sa urcite zlepsia,ver mi, nie si v tom sama,len musis byt trpezliva a naucit sa znova smiat, good luck

pupavka

Ahoj Amylee2.. viem,že sa mi ľahko radí, a pre teba to je ťažké obdobie..ale ver mi, nikto z nás nemá právo si vziať život, keď sme ho dostali od Boha ako dar.. Veľa ľudí, práve o ten vzácny život bojuje..a ty si ho chceš vziať.. ani ja som sa nezalúbila do toho pravého..tiež som to znášala ťažko.. ale som tu..a snažím sa s tým bojovať..určite sa najde aj pre teba ten pravý... Držím palce.. :-)

ilina1

amylee2,zabojuj mas na to aby si zvytazila, ver mi!!! toto obdobie si musis pretrpiet, dajme tomu ako ked pride nejaka neprijemna navsteva, ale taodide a bude dobre, uvidis. Si bojovnicka, neboj zvladnes vsetko zle ale nehci to hned vsetko naraz,daj si male ciele a uvidis, pojde to. drzim palce.