Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Najviac som zvedavý na profil kvoli tomu som isiel na opku tak dufam ,ze tam nebude ten hrbol ked sa da dole ta sadra.

Michael86

Tchibo
Nerobim si s nim nic iba si vymienam tampony take kocky aby mi netiekla z dierok krv po tvari .Najhorsie je to dychanie ustami a hlavne v noci ked chcem zaspat k tomu spim este na chrbte co som nezvyknuty nechcem riskovat spat na boku ,aby sa nieco neposunulo.

tchibo

Michael86, tak gratulujem. Teplota a krvacia je normalne. Hlavne si to nechaj v klude. A ono sa ti nos bude este menit, rano moze byt totalne opuchnuty a vecer zase ok alebo naopak. Hlavne nerob rychle zavery, ked si ti nieco nebude pozdavat. Urcite ti aj Dr. povedal, ze konecne stadium nosa byva tak cca po 1roku. A fotky si robi pri kazdej opke nosa, takze urcite si ta nefotil kvoli tomu, ze by si mal raritne krivy nos.:)) On to robi aj kvoli tomu, aby videl, ze ako to urobil a co sa ako meni. Urcite si ta pofoti aj po 3 resp. 6 mesiacoch. Ja som si aj tie moje foto vypytala, lebo nemala som urobene take detailne fotky nosa a veru, ked si to pozriem teraz, tak ta zmena je radikalna ale super:)

a nezabudni, ze mozes este dobre hyrit farbami okolo oci a na tvari ako sa to bude hojit.
No to najtazsie uz mas za sebou, tak uz len trpezlivost a zbytocne nechytat:))

Michael86

Ano vsetko bolo skvele Dr.Kovac urobil maximum co mohol aj personal bol na jednicku sestricky sa o nas fakt vyborne starali toto musim velmi pochvalit.Na zaciatku si dr urobil aj foto asi preto ,ze ten moj nos bol fakt hrozny a verim ,ze teraz tobude omnoho lepsie vyzera byt mensi aj ked je opuchnuty a ako som uz pisal ta spicka sa mi velmi pozdava predtym mi jedna strana isla dost vyrazne do lava teraz je pekne sumerna aj ked je este opuchnuta no nosova priehradka je pekne v strede .Uvidim aky bude z profilu dr hovoril ,ze tam kde som mal ten hrbol som mal hrubsiu kozu za co si mozem sam tym ,ze som si ten nos snazil sam napravat a stlacal som ten hrbol casto krat aj velmi silno .Tak cas ukaze co ako bude teraz je este skoro hodnotit .No kazdopadne som rad ,ze to mam za sebou a ze som sa nezlakol a zvladol to .

Maya_chic

Michael- gratulujem a priserne v dobrom zavidim, ze to mas za sebou, och musi to byt uzasny pocit, ako dlho ta operovali? Kovac bol mily?

Michael86

Ahojte tak uz to mam za sebou dalo sa to vydrzat vobec to neboli len mam trochu zvysenu teplotu a som este taky nesvoj z tej CA a stale to krvaca ,ale to je asi normalne si menim pod nosom take tampony ...Zajtra idem vyberat tamponadu zatial si vidim len spicku je opuchnuta no vyzera byt velmi pekna sumerna aj nosne dierky sumerne to sa vyrovnalo tym napravanim prepazky s ktoru sa musel doktor poriadne potrapit operovali ma skoro hodinu a pol ,ze vraj som mal take hrube kosti ,ze ich ledva ledva zlomili tak som aj patricne opuchnuty ,ale to je v pohode

Carie

Aisa: ma aj zmluvy s poistovnami, pokial mas zdravotny problem, napr. stazene dychanie tak ta on i ini operuju na naklady poistovne. Pokial je to ale len esteticka zalezitost musis platit sama.

Michael86

Do BB to mam cca 100km vybavil som si aby pre mna prisli na aute po opke no nechcem od znamych ziadat ,aby ma vozili kazdy druhy den aj oni maju povinnosti a museli si zobrat dovolenky tamponada sa zvykne vyberat tak tri dni po opke a tyzden po opke je prva kontrola takze tych ciest do BB bude dost a v dost kratkom casovom rozpatí a so sadrou na tvari sice mi o nej nic nehovoril ,ale budu mi lamat znovu kosti tak tá sadra asi bude.