Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lucia203

Maya_chic 4 operácie mam. Ale nie mojou vinou ale vinou chirurga pretože mi nespravil na prvy krat nos celý ale akoby iba časť. Napr odstranil mi hrbol ale nechal ho do strany. Potom ho vyrovnaval ale zase mi vysekal moc z kosti a nechal nový hrbolček. Na chrupavke Potom ten mi zase zbrusoval... no ako zlý sen

Lucia203

Carie pozerala si si na tom videu aj keď už sedela v kresla po operácii a on jej ho prstami skušal ako sa to zrastlo... ? To môj chirurg sa mi nosa ani nedotkol potom ako mohol vedieť či sa mi to dobre zrastlo? A tam je najviac vidno aký ho ma pekne urobený, aj ja som vždy chcela taký nos.
Sadnime na lietadlo a podme k nemu na konzultaciu :-)

Carie

Lucia: uz to dobre dopadne :) Niektori chirurgovia bohuzial nemaju cit pre estetiku. Zavidim tym, co maju krasny nos po prvej op

Maya_chic

carie - a ja som si myslela, ze Kovac je poloboh podla referencii a tak to vyzera, ze iba priemerny chirurg az :(...

lucia - kriste a ty kolko mas operacii za sebou? ja by som fakt rada jednu jedinu a šlus, pokoj

Carie

Maya: No nie doslova, ale povedal mi, ze to nemam az tak zle a ze nepotrebujem operaciu. Ale ze ked tak velmi chcem, tak mi ho operuje. Malo ma to varovat. Co uz.

Lucia203

Aj mňa veľmi štve že ani jedna moja operácia nedopadla dobre ale už mam lepšiu naladu aj keď s uverom na krku kvôli reoperácii, nedavno som tu tiež nadavala. Už prešlo trištvrte roka od mojej poslednej reoperácie a konečne môžem isť na dalšu. To čakanie je na tom najhoršie. Verim že to už bude dobre a ka si pomyslim že to bude robiť niekto iný a poviem si že on to už spravi dobre tak vtedy mam naladu lepšiu a ak si pomyslim že to môže dopadnuť zle tak sa ani netešim ale myslim stale na tu prvu možnosť :-)