Bolesti klbov

[zruseny12]

lolololo,ja mam mierne odvapnene kosti,a ked som bola u lekara/ortopeda/tak ma postavil na take zrkadlo a povedal mi,ze mi pada klenba na nohach a tym padom kosti klby sa mi tru pri chodzi,preto ma bolia-oblasti krizou,vsetky tie kosti ma bolia,mna aj palia nohy spodky...precitaj si moje prispevky ked chces,lebo ja to casto tu pisem...ak nebudes niecomu rozumiet mozes sa spytat/pisala som na temu-KLBY o tom tiez/...lebo sa mi nechce stale dookola pisat...inak rada poradim, alebo ti odpisem...

moncika

kvalita teba to este bavi?myslim si ze ked je clovek chory tak kazda rada je dobra.tak uz prosim nepodpichuj.ja nemam preco nic dohadzovat.

[zruseny12]

tiez mam bolesti klbou,ale to uz som pisala na teme KLBY....tiez som niekedy sportovala,behavala,orientacny beh,sprint atd.niekedy plnila ako bol odznak zdatnosti za skolu...a teraz si ani neviem predstavit,aby som to robila...staci ked mam viac pohybu a je koniec../pricinu bolesti uz poznam/...

zofika1

dudus mam 50rokov a som operovana na obidva klby zato mozem dakovat Prednisonu.Mala som velke bolesti a operacie som sa bala.Dnes nemam ziadny problem a co je najhlavnejsie nemam bolesti

mira

Duduš, rafinovaná- obrusovaná strava je ochudobnené o cenné látky. K tomu veľa živočíšnych produktov, ktoré prekyseľujú, netrávia sa dobre a zanechávajú vedľajšie produkty trávenia to všetko vedie k civilizačným chorobám prejavujúcim sa stále v mladšom veku. Je hlúposť stravu najprv rafinovať a potom to čo bolo odstránené pridávať v doplnkoch. Harmóniu môžeme získať prirodzeným spôsobom tak ako naši predkovia, chce to len hľadať.