Bolesti klbov

mjanik

duduš-tvoje klby je ešte možno vyliečiť akupunktúrou.Aj stredne zdatný akupunkturista by si mal s tým poradiť.Začni sa liečiť čo najskôr

duduš

Mám 47 rokov,celý život som sa venoval športu, hlavne fodbalu, po 45 roku nohejbalu.Problémy s klbami som nemal nikdy,až do decembra minulého roku, keď som prekonal chrípku.Nielenže som ju nevyležal, ale som išiel hrať halový turnaj v nohejbale.Problémy začali potom,no bol som si istý, že je to pozáťažovou únavou kĺbov a svalov.Začali ma bolieť bedrové kĺby, bolo to také mierne trhanie v nich,ako keď vás začne pobolievať zub.Preto som sa rozhodol navštíviť obvodného lekára,ten mi dal vyšetriť krv, čo bolo negatívne/lekár tvrdil, že choroba kĺbov by bola zrejmá z výsledkov vyšetrenia krvi/.Na moje naliehanie ma poslal k ortopédovi.Ten ma vyšetril asi tak, že mi vykrúcal nohy,skúšal som rozne cviky a tvrdil, že keď by som mal niečo s kĺbami,tak by to bolo bolestivé.Zase som naliehal na lekára, aby ma poslal na RTG snímok.Stalo sa,a zistená diagnóza bola ťažká obojstranná coxartróza.Sám lekártomu nechcel veriť, ale snímok to potvrdil.Momentálne absolvujem liečbu liekmi Coxtral a inj.Almiral,začínam s rehabilitáciou, avšak bolesti sa mi vystupňovali ešte viac, nohy mám ťažké ako z olova.Nechápem,ako som sa prakticky zo dňa na deň dopracoval do tohto stavu,keď pred tým mi nič nebolo.Preto prosím , poraďte čo by sa dalo robiť, aby to nepostupovalo ďalej,operáciu beriem ako najnevyhnutnejšie riešenie.

evcca

mira, to co pises je zaujimave, mozes mi prosim blizsie vysvetlit ako maju cukry a prekyslenie organizmu vplyv na klby. tiez mam rano stuhnute klby a dost ma aj bolia, buduci tyzden idem na reumatologiu, mam len 28,vsetky vysledky zatial ok.

jaja

Rybana22, tiež si myslím, že je dôležité najskôr určiť diagnózu, a potom sa lepšie dá určiť, aké prírodne produkty sú vhodné použiť. inak mám tiež dobré skúsenosti s prírodnými produktami - doplnkovou výživou pre chorých a ako prevenciou pre zdravých.

aloe

rybana22:veľmi dobrý účinok dosiahneš produktami z aloe vera,presne, ak chceš vedieť, tak:duratnakatka@zoznam.sk.Nie je potrebné brať lieky, pretože jednak majú nežiadúce účinky,jednak tú chémiu máme všade dokola,takže radšej vsaď na kvalitnú prírodnú doplnkovú liečbu.

lurika

Spomínaj,či Ta v minulosti niečo nepoštípalo,alebo si nemala kliešťa,podobné príznaky sú i pri borélii.Ak hej bolo by dobré isť k lékárovi,aby Ti odobrali krv

sii

ja som mala to iste, tiez mam 25,
u mna to bolo sposobovane stresom, mna to ciastocne bolelo tak ze som nemohla chodit a ani poriadne pisat tak ma boleli klby v prstoch.
Odstranila som zo svojej stravy vsetky sladkosti, jem ovela viac zeleniny a ovocia a velmi zriedka maso. Dalej pomoze vela pit hlavne cistu vodu alebo nejaku mineralku.
Horuce kupele, magnezium, vitamin B a E.
To vsetko pomohlo mne, skus porozmyslat ci nemas prilis vela stresu alebo ci si neprekonala nejaku traumu alebo chorobu