Vyrazky na semennikoch

Bonton

Takže dnes som bol na vyšetrený u všeobecného lekára poslal ma na kožné sú to malé bradavicky ktoré môžu bit aj zlim holenym tak mi to vypálili dusikom neboli ale ešte raz musím ísť otázky zmena partnera a tak tak ak máte niečo podobné choďte a nemajte strach cena bola 2 alebo 3 eura plus lieky cca 8 protizapalove

Bonton

Najprv ma napadlo či to nieje spôsobené holenim že by chĺpky prerástli pod kožu alebo podkožný tuk je to len na ľavej strane hygienou ťažko ťa je pravidelná

masajasa

Nebudem klamat, nebol to prijemny pohlad a bala som sa, ze tu bude fotka a fakt je tu :D Skor ma zaujimalo, cim je to sposobene a ci je to nejak vazne.

Bonton

Dobrý deň chcel by som sa spitat pri semeniku sa mi spravili vyrážky vyzerajú ako bradavicky ale niesom si isty viete mi poradiť ako mám postupovať ďakujem

Markos

Ja mam tiez na semenikoch tie biele pupaky alebo co to je myslim si ze podkozny tuk pokusal dom si to vytlacit ale neide to lahko jeden som vytlacil ale urobil sa zase a este vecsi mam ich dost vela niektore su male ale niektore su uz vecsie neviem co s tym viem ze to neni nic vazne ale chcem sa ich uz konecne nejako zbavit a neviem ako mam uz ich adi 10 rokov alebo viac este nikomu som otom nepovedal ale zije sa mi s tym velmi zle preto vas prosim o pomoc poradte mi ako sa ich zbavit dakujem

mate59

Hnedú čiaru má každý, je to normálne.Vyrážky skús vytlačiť,ak sa nedajú,neviem čo to máš,ale iste to nebude nič zhubné.

Neviem123456

Ahojte...zda sa ze mam rovnaky problem...
Tie vyrazky mam malicke na semennikoch z dolnej strany celeho penisu od korena az po zalud neboli to ani nesvrbi neviem co s tym...som este panic a este aj asi chvilu budem ale neviem ci je normalne mat tie vyrazky ked mam 13...navyse mam podlz celej dolnej strany penisa taku hnedu ciaru a stve ma to...je to blbe hovorit o tom rodicom tak neviem co s tym
Budem kontrolovat odpovede...
Poradte mi prosim dakujem..

modus

mam tiez nieco take . vyrazky daju sa vytlacat a take biele nieco s toho vynde . ale mam dojem ze vytlacat sa to asi nema . ale ked som mal jedno vacsie tak som to dal von .. je to zrejme to iste s cim si bol u lekara ? aj tie biele podky na zaciatku penisa ? :)