Vyrazky na semennikoch

maniak

Ja mam tiez take vyrasky na semenikoch na lavo..su biele a nejake sa mi uz zvecsili a akoby opuchli...poradite mi prosim co stym?...:(

čo to je

ahojte mohli by ste mi poradit ? na semenikoch aj pri koreni penysu mam take nieco ako vyrazky alebo hrčky vyzeraju biele mam to uz dlksiu dobu a neviem co to je môze mi niekto povedat ci to je nieco hrozne?...a na semenikoch presne stych ,,hrciek,, mi vyrasta ochlpenie presne znich tak ja tu budem chodit a čekovat ci mi niekto poradil dakujem vopred.. :)

bla bla

no chlapci je to zbytocne vsetky vyrazky na semenikoch su mazove zlazy a urolog nepomoze a ani níkto iny je to proste to ma kazdy niekomu to vidno niekomu nie a neda sa to odstranit a ani nic ine a nesmie sa to vytlacat!!ja som to spravil:Ddal mi na to mast Fucidin a zjebal ma ze to je na orbu a nie na kukanie nooo a ak si to budete vytlacat tak vam to budu aj sit aj mne to hrozi:(dufam ze som pomohol a naucte sa s tym zit

bla bla

tiez mam problem s tymi bodkami okolo zaluda a ide ma z toho...este aj na kozke asi v strede penisu som mal nejaky tvrdsi jebak alebo co to bolo tak som si to riadne vytlacil a mam tam poriany kruh asi 0,5cm.no je to riadne a dnes s tym idem k urologovi no som zvedavy co mi povie dufam ze budem ok

stanley1

je dobre zajst s tym za urologom .. ja som bol u urologa dokopy 5 krat nie je to ziadna veda chod tam.. mne povedal ze to je v poho ale ty to mas velke .. chod za nim

sexxos155

no zda sa chalany ze to mam aj ja!! no ale z tym rozdielom ze ja to mam trochu vedšie!! 5x3 mm???!!!! mam 3 take to velky vyražky na lavej strane semeniku!!! je to nieaky problem alebo co to je???

stanley1

zda sa mi ze mas to iste co ja.. ja mam na vajkach taku bielu bodku asi 1x1 mm to ma.. urolog mi povedal ze ak je to take velke ako to je tak to je neskodne.. a tiez mam aj na koreni penisu biele bodky .. neviem uz jak sa to vola ale tiez je to uplne neskodne .