Ako dieta ma znasilnil makin priatel

Príspevok v téme: Ako dieta ma znasilnil makin priatel
irena201

Ahojte,len dnes som objavila tento web,ani som netusila ze existuje taka dobra vec.Keby som mala napisat vsetko co ma trapi tak mi toto okienko tu bude velmi malo,to by bolo na hodiny rozpravania a nie na pisanie.No jedna z takych hlavnych veci je,ze mam 22 rokov a mam 8 rocnu dcerku,mala som ju v trinastich a bolo to znasilnenie.Znasilnil ma matkin priatel a matka o tom vsetkom vedela,ale vravim to by bolo na velmi dlhe rozpisovanie.Mala nevie,ze som jej mama,ale teraz ked som uz starsia,tak by som neskutocne chcela aby bola so mnou a nie s tym sviniarom,totiz ona zije s nim odkedy sa narodila.Nikdy som jo nezazalovala za znasilnenie.Zatial iba premyslam nad moznostou, ze by som to nejako zacala riesit,ale zaroven ked premyslam tak sa mi vybavuju hrozne otazky, ako by som jej to povedala,ze ma mamu ktora je od nej sotva starsia o 10 rokov,prijala by ma vobec niekedy,nehanbila by sa za mna?Nie je lepsie aby ostala s otcom,hoci je to grazel,ale zaroven sa bojim,ze by jej niekedy dokazal ublizit,chapem ze je to jeho dcera,ale nie je to normalny clovek.Taktiez uz 5 rokov mam staleho priatela a ten o tom vsetkom ani nevie,bojim sa mu to povedat,neviem ako to vysvetlit,bojim sa jeho reakcie,ja sa bojim uz uplne vsetkeho,moj zivot je peklo odkedy som bola znasilnena,velmi tazko sa mi o tom rozprava,proste neviem co dalej.Vsetci ludia,ktorych mam rada ma opustaju,prednedavnom som pochovala otca,ktory bol to najdrahsie na tomto svete,pred mesiacom som potratila babatko,pokusila som si podrezat zily,proste jedna pohroma za druhou,ja neviem ci chcem zit alebo umriet,neviem vobec co robit.Ani neviem preco to tu teraz pisem,asi som len potrebovala to niekomu povedat,ale to sa slovami ani neda vyjdarit,ta uzkost,ten tlak na prsiach ked sa nieco deje,strach,hanba jedno s druhym.Ak by niekto chcel pokecat,alebo pozna niekoho s podobnym pripadom alebo jeho samotneho sa nieco take tyka tak moze napisat na moj mail Irena201@azet.sk

SIR-ASTOR

NO JA SI MYSLIM ZE BY SI TO URCITE MALA POVEDAT TY PRVA LEBO TO ZA TEBA POVIE NIEKTO INY, NAJPRV TVOJMU PARTNEROVY AK TA MA RAD TAK POCHOPI AK TA NEMA UPRIMNE RAD TAK TO NEBUDE CHCIET POCHOPIT ASPON BUDES MAT ISTOTU ZE MAS PARTNERA NA KTOREHO SA MOZES SPOLAHNUT ALEBO NAOPAK ALEBO SI POCKAJ KYM TVOJA DCERA BUDE MAT ASPON 11 12 A POTOM JEJ TO VSETKO VYROZPRAVAT A POTOM NAPISAT NA A4 PRIBEH A PODAT TO DO PODATELNI NA SUDE,

miriam7

Irenka, napísala som ti dlhý mail a chcela poslať, ale tá tvoja adresa už nefunguje. Pošli mi, prosím, aktuálnu adresu. Vďaka,
Miriam

gater

Ked bude velka tak si moze polozit zopar otazok.Teraz je este dieta a tak sa nezaobera vecami ako je a ako bude.. Tiez nezabudni,ze aj policia sa moze zaujimat preco vlastne az tak neskoro prislo nahlasenie znasilnenia... Uz len tolko.. S pozdravom j

irena201

ja viem ze cas rychlo uteka..a moja dcera uz je velka..8 rokov je podla mna uz dost,ale neviem sa vymotat z tejto situacie..ona ma svoj zivot ja mam svoj..a nestarala som sa o nu ked to potrebovala?..mala som 13ked sa narodila a hned mi ju vzali,ale tak ci tak by som sa o nu nedokaala postarat..a co sa tyka priatela,izableka, s tym som sa rozisla..cize to uz je jedno..

izabelka 222

neviem co na to povedat nie som v tvojej situacii tak je velmi tazke niekomu radit ale na tvojom mieste by som vysla s pravdou von , mozno ta dcera odsudi mozno nie ale aspon bude vediet pravdu nikdy nevies co ine sa mohlo stat a ze tvoja matka zije s takym hovadom stale to je strasne ja by som isla s pravdou von je mozne ze stratis terajsieho partnera ale ked to budes tajit bude to este asi horsie treba to dat von skus si to nejak rozmysliet

gater

No nezabudni,ze cas rycho uteka a neda sa vratit.. Tvoja dcera bude velka a moze sa stat,ze si povie.. Hm nemusim poznat svoju mamu ved sa nestarala ked som to najviac potrebovala a teraz ked som velka..? Nestojim o nu.. Nehovorim,ze sa to stane ale stat sa moze vselico. Preto ta prva veta... j