Tribulus Terrestris - skúšali ste? Má vplyv na erekciu?

anonymcek

Ja to uzivam 1. den a vysledky sa uz dostavili. Tiez ma v noci trochu pobolievala hlava ale nic vazne. Akkurat sa v noci budim na postaveny kohut :DDD
Mimochodom taktiez od Aminostar...

JirkaJirka

Dobrý den, je mi 18 let, do chodím často do posilovny a chtěl bych užívat tento přípravek, nebo i jiný Tribulus Terrestris, ale mám gynekomastii a bojím se jestli by mi to ještě nepřihoršilo. Mockrát děkuji za odpovědˇ.

JirkaJirka

Dobrý den, je mi 18 let, do chodím často do posilovny a chtěl bych užívat tento přípravek, nebo i jiný Tribulus Terrestris, ale mám gynekomastii a bojím se jestli by mi to ještě nepřihoršilo. Mockrát děkuji za odpovědˇ.

anonym777

znamy kotvicnik do 30r aj viacej ho neber je ti zbytocny testosteron ma kazdy jedinec dost akurat si davaj pozor na raka ktore krasne posilni

Myron

čo sa týka tej erekcie u mna to tiež pôsobí,aj cicka mi zhrubla :) čo sa týka nárastu svalovej hmoty,neviem ale je fakt že sa mi chce cvičiť ako keby som bol naspeedovaný :) neviem vyskušajte každý sám a uvidíte...

Robot

Poviem vam,ze 2 mesiace som bral tribulus a ma to rozne niekedy az zarazajuce ucinky!
Chcel som zvysit rast svalov vo fitku.
Naozaj zvysuje sexualnu vykonnost dost podstatne, erekcia je az brutalna, mnozstvo semena vyraznie vzrastie, na svaly a vykonnost to posobi tiez, ale nie az tak vyrazne.
Ja mam uz cez 40 a celkom nezelany ucinok bolo burenie hormonov.
Sympaticka kolegyna, co sedela so mnou v kancelarii 2 roky, zrazu som sa do nej uplne zblaznil! Musel som ho vysadit a brat antipresiva, ktore naopak znizuju testosteron a libido, a zvysuju serotonin a znizuju dopamin, asi po 10 dnoch sa vsetko vratilo do normalu.Ale teraz si dam uz na ten Tribulus fakt pozor,lebo toto ma zaskocilo !!!

Tankentkraft

Ja užívam 2 mesiace Amino TribulusMax (1 kapsula 500mg) a musím povedať, že fyzicky silnejší nie som ani nárasť svalovej hmoty nevidím. Za to penis mi myslím zhrubol, ale hlavne erekcia je dvojnásobná!!!Beriem jednu tebletu pred spaním skusal som aj kazdych 12 hod jednu ale z toho uz ma zacala bolet hlava takze som zostal pri tej jednej takze si nestazujem.

apač

Ja mám cez 40 rokov a beriem to asi 3 tyždne a necitim nič,mam dojem že že ani erekcia nie je to čo bola ked som to nebral

medalux

tribulus terest. od biotechu je ako vždy sračka na peniaze, to, že nejakému blbcovi lepšie stojí tak akurát ovplyvnil svoju psychiku sebavedomím, následkom čoho sa nevie spratať do kože, a nakoniec nezabudnime, keď vysadíte tribulus, na ktorého pravidelný prísun si organizmus zvykol, ho bude musieť nanovo vytvárať, čiže mužská nadržanosť pomaly a isto bude slabnúť :)
Už keď budovať svalovú hmotu, tak nech to stojí za to, kvalitnou pestrou stravou, s dostatočným prísunom bielkovín v strave, a nie drahé marketingové sračky, ktoré nikto netestuje ich zloženie, nikto vám neručí, že to čo si platíte je zdravé, ktoré sa zakladujú na ženských hormónoch. S pravidelným tréningom, s dobrou pravidelnou stravou si človek vybuduje takú svalovú hmotu, ktorú nevymočí za mesiac po vysadení šuvixov v kýblikoch/pilulkách, ale mu svalovina ostáva aj roky v živote.