chlapi, boli by ste schopny udriet zenu?

sedmikraska

zeny velmi casto vyuzivaju toho, ze muz by nemal ani kvetinou udriet, poznam take, co by si naozaj zasluzili. Nie som ale nazoru, ze ked sa stane raz musi sa automaticky stavat pravidelne. Nikto by nemal byt bity. Ked dostane muz od zeny, tak ho to urcite ani tak neboli ako ponizuje

stanley1

skor si myslim ze vo vacsine pripadov sa stane ze zena sa neudrzi, vylepii muzovi a potom sa uz ani muz neudrzi ..

andyna

Ja s misom nesuhlasim. Sice je pravda, ze v amoku sa stane vselico, ze ked vybuchuje jedna strana, tak rovnako moze vybuchnut aj strana druha a vtedy vyleti "zaucho". Ale co ak by to zaucho bolo v buducnosti horsie, s vacsou silou? Ked chalan nevie zvladnut babu, co nanho huci a musi jej hned vylepit, to znamena dobre slabostvo. Ked tak chcel, aby sa ukludnila, preco na nu nezreval aj on? Mohol kludne pouzit aj nejaku nadavku, aby ju to prekvapilo a ukludnila sa, ale hovorim, ze v buducnosti by sa mohlo stat, ze opat sa chalan neudrzi a pouzije este vacsiu silu...cize ja som za, ze ho nechala tak.

miso

Renuska. Ale co by nie. Sa Ti nikdy nestalo, ze by do teba niekto hustil takym spuosobom az si vyletela a dotycnemu/nej dala facku?! Jasne, ze sa to muoze stat. Hrozne je len vtedy, ak to oboch zucastnenych mrzi a nedokazu si priznat, ze je to vina oboch. Najma zeny to nedokazu. Pozor, je veliky rozdiel medzi nasilim a zauchom! Ak sa to stane, bud odpustis chalanovi a zabudnete na to, ak sama vies, ze mas na tom podiel a jeho to mrzi, alebo sa budes tvarit pokrytecky a frknes mu to do tvare pri kazdej hadke, aby sa citil zle. a dalej. Udriet zenu? podla mna je to rovnake svinstvo ako udriet muza. Nuz, ale stane sa. Vtedy treba zachovat chladnu hlavu, hned sa ukludnit, pomerit a odcinit

lilinka

no som zrnska a rada provokujem a mam stastie ze moj priatel ma este nikdy neudrel ale naozaj si za to mozu niekto re zeny same a tie co maju blbcou tak nech od nich vel mi rychlo utekaju a ak maju deti tak hlavne koli nim a potom koli sebe nikam to nevedie a je to strateny zivot som stasna ze mam chlapa ktory ju odomna znesie a nevrati miju,dufam ze je ich na svete takych viac lebo kazda zena si zasluzi obdiv a lasku muza