chlapi, boli by ste schopny udriet zenu?

froxy

myslite si ze ked na mna priatelka kricala a chcela mi jednu vlepit tak som sa mal nechat? Ja som nevedel co ma to napadlo ale som jej stihol ruku chitit a som jej povedal ze preco to chcela spravit. Ale neudrel som ju len som jej zacal dohovarat, co je niekedy este horsie ako fyzicky trest. Nemam na to udriet chlapa nie nato zenu.

sefram

Ahoj gofa, myslím, že keby si zbadala hada, tak sa 3x poserieš a po následnom prebalení by si sa už biť nechcela :-)

aklsdfjôalj

nie, bolo to myslené tak, že aj keď sa žena nevie ovládať a dá facku mužovi. to je tiež slabošstvo.

....

Ked ju neudrie ? Aj to je slabostvo? Co vlastne chcete? Ved ked povedal chlap nieco zle na dievca v tu chvilu to lutoval s hovnom v gatiach.

aklsdfjôalj

"Ked chalan nevie zvladnut babu, co nanho huci a musi jej hned vylepit, to znamena dobre slabostvo", ale aj opačne je to slabošstvo.

....

Stalo sa 2x,ze ked ma velmi nahnevala a urobila to co som nechcel a neocakaval. Vtedy som namiesto zeny rozbil linku aj sporak ale chybalo velmi malo. Druhy raz som ju chytil pod krk ( nie silne)a dal som jej ovonat päst,vsetko chapala. Velmi ju milujem a neudrel by som ju.