chlapi, boli by ste schopny udriet zenu?

ufon

gofa, či som aký? či by som udrel ženu? to asi nie. to by ma už asi musela fakt poriadne naštvať. a to sa zatiaľ ešte nikomu nepodarilo. takže zrejme nie. no a keby sa mi to aj stalo, tak či už by to bolo z mojej strany oprávnené alebo nie, tak by som si to určite veľmi dlho vyčítal, že som sa neovládol a dosť dlhu dobu by som sa jej asi nedokázal pozrieť do očí. ale nepáči sa mi, keď žena fackuje muža. podľa mňa je to absolútne to isté, ako keď muž fackuje ženu.

sindika

mimochodom sefram..myslim ze si typ chlapa ktory sa zabudol v 18stom storoci..ked zeny mali posluchat a byt v kuchyni a chlap vladca na na pive..Ak nezmenis svoju mentalitu voci zenam nebudes v zivote stastny, alebo resp. tvoja zena bude s tebou velmi nestastna (alebo s tebou popripade ani nebude)..

gofa

Hada,hej? Nemam nic proti chlapom ale rastla som v lese a ked uvidim hada tak sa neposeriem na rozdiel od nejakeho panelakoveho ,rozmazlaneho chlapceka. Ty si urcite nevidel hada a mozno aj hej ale niekde v zoo za sklom. Teba poznam dobre uz podla viet. Ha,ha. Si arogantny a zenu si mozno ani nemal alebo mal ale pre tvoju zanedbanu vychovu uz nie ste spolu. A chlapcek teraz hadze vsetko na zenu alebo chce byt tvrdy. A mozno ti ani nestoji!? No co urobis? Len si na tom fore uvolnis paru svojim nazorom ktory vzdy ostane len nazor.

mackousko2

Nemam preco bit zeny aj ked su nekedy protivne tak hladam dovod preco a ked ho nenajdem tak jednoducho si poviem No moja ked ti neco vadi na mne a nepovies to narovinu tak sa nerozculuj. Zeny my sme muzi nie jasnovidci.

....

Ak nejaky chlap udrie zenu, tak je to len jeho slabost a neschopnost zit v spolocnosti. Uz sa mi to neraz stalo so zenou. Sice vtedy to bola moja chyba, lebo som sa vratil dost opity domov a trochu to nezvladla tak mi dala vcelku slusne 2 facky, ze mi ostali az otlacky, ale aj napriek tomu stavu a tym fackam som nic nevracal. To neznamena, ze sompod papucou, to vobec nie, ale nikdy by som si neodpustil, keby som udrel zenu.