Poriadny make-up

Martinka2

ashanti
no v KE ho nemajú ešte akože hlavne že vzorky rozdavajú...a že dostanu ho začiatkom marca, ma ide poraziť tak ma nan nažhavili :D tiež 53 chcem presne moj odtien :) užasny je podla mna aj fajne vonia :P a hlavne žiadne šmuhy a krycia schopnosť užasna všetky červene miesta mi zakryl aj okolo nosa aj vyrazky, pri Gosh make up-e som musela naniesť aj korektor, pri bourjis nemusím...už sa tak tešim na neho :) a kolko stal?

ashanti66

Martinka
... dnes som si ho prave zakupila, tiez som dostala vzorku c.53 a hned som si pren bezala.. je fakt dobry, ja mam totizto velmi suchu plet a uz dlhe roky hladam make up dobrej farby aj konzistencie.. tento je hotovy poklad :)) .. vrelo odporucam

ekusiiik

Kočky, ja som skúšala makeup od L´oreal, (aj to v Rakúsku),ale tu na nete ho neviem najst, vola sa nejako Morfostase alebo tak podobne je v sklenej ale hranatej (akokeby krabička) s ružovym obalom,tam stál 17,99 eur, ale fakt uzasny, uplne nadýchany,jemný skoro ako pena,ale nebol vysúšajúci a dobre prekryval. Dakujem

Martinka2

Vcera som zdarma dostala vo fann parfumerii vzorku noveho make-upu od Bourjois. Vola sa Healthy mix a obsahuje vytazky z ovocia...odtien mi presne sadol (53) a prekvapila ma vona- marhulovo- ovocna...rozmyslam ze si ho kupim..nema ho niekto? aka je cena?

maria90

Koho uz zaujima v teme o make-up(e) ake tricka ma momentalne rada nejaka upotena Presovcanka. Ked clovek nema co povedat, nie je nutne, aby sa za kazdu cenu snazil vyjadril ku kazdej teme. Take smiesne, infantilne, mi to pripada.

maria15

mirkaaaK:máš pravdu,mne raz tiež kožná sestra aplikovala unifiance(ten kompaktný) a keď som došla domov,v oblasti krku som mala bundu celú hnedú!tých unifiance je viacej druhov,ale asi všetky sa tak otierajú..sympatickejší mi je avéne alebo bioderma:tonovací krém.