Poriadny make-up

baruu

to ketinka: ja použivam už dlho DREAM MATTE MOUSSE odtieň 030 SAND na obale vyzera dosť tmavy ale nieje...keď som si dala 010 IVORY bola som na fotkach biela ako stena..ale tato 030 je super ale musiš si ho dať malinko a aplikuj si ho na dennom svetle aby si videla ako ťa budu vidieť vonku ľudia :D toto balenie mi vydržalo veľmi dlho :)

danielitta

taakze dievcata :) moja plet je prevazne mastna, hlavne v okoli lic a brady. o make upoch som si precitala uz takmer vsetko a chcela som uz do nejakeho zainvsetovat v nadeji ze to bude stat za to a podarilo sa :) pravdupovediac pocula som same chvaly na estee lauder double wear. uz som bola presvedcena o tom ze si ho kupim, no bola som asi v 4 predajniach a kazda z predavaciek mi povedala ze nie, ze mi ho neodporuca, ze je velmi tazky a ihned mi ukazali EL double wear light. pravdupovediac bola som troska sklamana ze kazda mi zamietla moj povodny vyber. no a teraz moja skusenost s EL double wear light. JE PERFEKTNY!!! stredne husta konzistencia, lahko sa nanasa. popravde, v prvu chvilu som bola dost nestastna pretoze to chvilku trva pokial splynie s pletou a vytvori na nej nadherny zamatovy povrch a uplne splynie s farbou pleti. Vyzera krasne prirodzene a navyse skvele drzi z coho som neuveritelne prekvapena, kedze ziadny makeup u mna prechod zo zimy do tepla nevydrzal bez zmeny, aby sa mi na tvari nevyhodili flaky alebo sa nezacal roztekat. navyse je uzasne lahky a vobec ho na pokozke necitim. akoby som na nej vobec nic nemala. dlho som vahala ci investovat peniaze alebo nie ale teraz vidim ze sa to skutocne vyplatilo :) tak tolko moja skusenost

cajik

ano ano ten fixacny myslim :))). Jasne, ze prirodny, na obale je aj zlozenie, pozerala som a zda sa mi to byt v pohode :) Mne ani tak nejde o to aby bol prirodny, to mi je v podstate fuk (ale jasne ze som len rada), mne ide o to aby mi dobre sedel na pleti :D a to teda sediii, ako riťka na šerbli :D

papaja

cajik

no ty si presne moja krvna skupina :))
tiez sa mi sem tam nieco vyhodi ale ako pises zatriem to korektorom a tiez uz sa mi nechce upchavat celu plet make upom a tento je navyse urcite ako cele alverde bez chemikalii,vsak?
no na ten dermacol sa chystam aj ja,ak myslis ten fixacny puder

cajik

uplne najsvetlejsi, asi 001 :). tiez mam bledu plet. to je na nom dobre, ze je taky skor transparentny, neviem ako to vysvetlit. vies ja som mala vyrazky, este sa mi sem-tam nieco vyhodi ale to uz len taka mala bodka, ale nechcelo sa mi uz davat na skoro celu tvar rozotrety korektor (make upy neznasam). Preto som hladala nejaku inu alternativu, nejaky "farebny krem". a tu na fore som citala o tomto alverde ze je to skor len taky tonovaci krem. skusala som v dm na ruke a uplne sa to vpilo do koze. tak som si ho klupila, stoji asi 120 takze pohoda. no a ked mam nejaku cervenu bodku tak si dam korektor a hotovo.
aa puder mam miss sporty transparentny, a tu na fore si vela ludi vychvalovalo dermacol transparentny tak nabuduce chcem skusit ten. transparentny preto, lebo tie farebne mi na mastnu plet spravia akurat tak krasne flaky :)

papaja

cajik

tak to znie ako make up presne pre mna :)
aky mas prosim ta odtien?lebo ja som dost bledula
a puder aky pouzivas?tam tiez tapem :(

cajik

Rado sa stalo papaja :) potom napis ako si spokojna. Ja som mala prvy dojem taky ze "ved to vobec nefarbi!", ale po par minutach mi to tak nejak sadlo na plet, a super, aj mi kazdy vravi ze vobec nevidno ze nieco mam na tvari, ze mam peknu plet :). obsahuje to jojobovy olej, ale kupodivu sa mi moja mastna plet menej masti. len to zafixujem pudrom trochu a je to :)

papaja

cajik

velka vdaka za radu,hned zajtra kupim,uz ma nebavi stale cosi nove skusat a tolko omylov a penazi do luftu...
skoda,ze neviem po nemecky,by som si prelozila co tam pisu ale vidim,ze ma dost hviezdiciek :))

papaja

cajik

velka vdaka za radu,hned zajtra kupim,uz ma nebavi stale cosi nove skusat a tolko omylov a penazi do luftu...
skoda,ze neviem po nemecky,by som si prelozila co tam pisu ale vidim,ze ma dost hviezdiciek :))

cajik

ja mam tiez ten problem papaja.

je to tento : www.ciao.de

papaja - ale trochu zvlastne vonia, no mne osobne to vobec nevadi, zvykla som si hned