Poriadny make-up

mirka 23

Neviem, ale ja mam ovela radšej MT. Ale zase mojej sestre sadol viac LP, MT vyhodila, lebo sa jej skazil! ma skoro porazilo...
No nemala by si sa lesknuť po MT... ja si na to davam praškový make up.. je to podla mňa lepšie ako puder. MT použivam normalne na celu tvar, takmer každý deň a vydrži.. no ťažko povedať, ale dva mesiace urite. LP vydržal viac, ale proste mne nesadol tak dobre ako MT, aj ked tiež nie je zlý.
A ked maš mastnú pleť tak vyborný je na to kokosový olej, ktorý si daš na noc a pleť si vezme tolko hydratacie kolko potrebuje a tak sa pokožka potom zbytočne nepremasťuje. Lebo ked velmi vysušuješ pleť agresivnými pleťovými pripravkami na mastnu pleť, tak ona sa zvykne ešte viac mastiť, lebo ma malo hydratacie.

Krevetka810

to Mirka 23:no ja som uvažovala o tom LP aj vzhľadom na to že o dva dni idem mojej rodine na svadbu tak by som sa nechcela nejak moc lesknuť no ale keď hovoriš že vydrži na tvári bez lesku dlhšie tak by som asi radšej brala potom ten MT.Škoda že je ho tak málo za toľké peniaze:(A ty ho používaš denne?lokalne alebo na celu tvár?a používaš popri ňom aj púder?koľko ti vydrží jedno balenie?

mirka 23

Kejs, tak si to objednaj cez net, su tu troška nižšie ceny ako v parfumerke, a ked si objednaš pan stick a make up tak sa ti to akurat vyrovna. Ja som si objednavala odtial
-odkaz odstránený-
a pan stic maš odtieň 12?

mirka 23

Krevetka, neviem čo by som ti o mirracle touch povedala, ale podla mňa je to naj make up a je velmi velmi prirodzený. Dokonca raz som išla ku kožnej a mala som ho a ona nezbadala, že mam make up a to sa mi pozerala na pleť z blízka.
Vydrži a pleť sa neleskne a neviem či sa otlača na oblečenie, ale ja mam vždy mikinu ku krku zapatlanu od make upu po čase, aj ked po tomto len troška. Mala som aj lasting performence, ale mne tento vydrži viac.

Krevetka810

to Mirka 23:a čo sa týka toho miracle touch-vedela by si mi o ňom niečo konkretnejšie povedať?napr.:Ako dlho vydrží na tvári cca koľko hodín?Neotláča sa na oblečenie?Nezlieza počas dňa?Rozmýšľam ešte nad Lasting performance ale pri tomto mám obavy že mi bude vytvárať masku na tvári.Mám mastnú pleť a tá sa mi začne lesknúť už po dvoch hodinách.

Kej.s

ten pan stick mám..len mi už končí a byvam v malom meste,do školy chodím tiež nedaleko do maleho emsta a tam ho nikde nemaju:/ a Mf lasting performance?

Kej.s

aojte:)prosím surne o radu:) mám akné a amstnejšiu pleť...akné už mám slabšie ako kedysi momentalne mám asi tak 4 vyražky,ale som rped krámami :D čiže:D...ktorý make up je najlepšie na moje plť? od MF?ďakujem:)

mirka 23

Krevetka, nerob z toho tragediu, normalne si chod vyskušať na denne svetlo :) Ten make up je dosť drahý, tak treba poriadne popozerať a tak aj predavačky to pochopia.
40 je ten svetlejší od 45.. že? Tak ten som neskušala, ale počula som o ňom, že je ako stena, uplne bledy... tak ten nie. Podla mňa je 45 akurat aj prijemný odtieň, presne do žlta, samozrejme len jemne.. a 70 je trocha do hneda.
A astor som nemala...

Krevetka810

to papaja:veď som už nad tým aj rozmýšľala:Dale aj tak by som yvzerala ako blbec takže buď dám na radu mirky 23 a vyskúšam odtiene vo Fann alebo u nas v drogerke a poviem že si musim vonku zavolať a pokukam na dennom ako vyzeraju:D:D:D:Dtak ne-nááá-padko:D:D

to mirka 23: a nemala si aj ten makeup od astor odtieň 003?veď akože ja mám tiež svetlú pleť ale nie úplne bledú-takú so žltým nádychom ale len trošku...rozmýšľala som že by mi sadla ta 45-ka alebo potom 70-ka.... vyskúšala si vzorku 40 a 75?Nieje ta 40 ako stena?