Poriadny make-up

Krevetka810

to oh.my.gosh:no škoda že ho tu nedostať:(ale rozmýšľam nad dermacolom transparentym.....zatiaľ čo som prečítala tuto na fore bola väčšina dobrých ohlasov....ale určite to ešte zvážim:)no a čo sa týka toho pudru....zrejme je to pravda s tou aplikáciou pudru-niekde som raz čitala že by sa mal nanašať hubičkou pretože tak sa puder ako keby ,,prilepi" sa plet a bude lepšie odsavať mastnotu ako ked sa len poprasi stetcekom-všade píšu niečo ine:Dako sa ma v tom človek vyznať?:Da inak veľmi veľmi pekne ďakujem za info:)

to mirka 23:kam si sa stratila?:Dnedočkavo čakám na tvoju odpoveď:D

mathula

ahojte a ten miracle touch mate aky odtien? chcela by som ho tiez vyskusat ale som dost bleda..a on je drahsi ten make up ze?

oh.my.gosh

hej tou spongiou co je na spodku balenia miracle touch, ja mam teraz cover girl puder, ale ten u nas nedostat, preto som to nenapisala. a odkedy nepouzivam na puder stetec, ovela ovela dlhsie mi vydrzi balenie, neminam tak rychlo. ale v podstate mi je to jedno aky transparentny pouzivam,striedam to.

Krevetka810

to oh.my.gosh:a akú značku púdru používaš ty?.....a teda ak som správne pochopila-nanašaš puder tou špongiou ktorá bola pribalená k makeupu MT?

oh.my.gosh

ja zboznujem miracle touch prave preto ze sa po nom nelesknem, tiez mam mastnu plet, len urcite na neho treba dat puder. ja si myslim ze akykolvek puder budes pouzivat, hlavne nech je trasparentny (ale max factor creme puff puder transparentny velmi farbi, ten ti neodporucam), teda ho nebude vidiet, len pekne zmatni, tie zafarbene pudre dost vidiet. a pudre vyzeraju prirodzenejsie ak sa nenanasju stetcom, ale jemne sa vklepkavaju takou lautienkou, ci spongoou na make up. ja si ho davam tou spongiou co je k miracle touch, staci malicko a vysledok je super, tak snad to aj u teba bude fungovat :). miracle touch je podla mna vhodny prave pre mastnu plet, mne dlho vydrzi na tvari, vobec sa mi nestiera, len je dolezita ta fixacia pudrom.

Krevetka810

to oh.my.gosh:ja používam STAY MATTE od Rimmel odtieň čislo 003-peach, pred MT som používalôa makeup Astor Mattitude a na nom ten púder vyzeral dobre....neviem čím to bude že to tak nieje aj pri MT-možno tým že sa mení na taku vzdušnu texturu na pleti...na tekutý ti púder sadne dobre a nebude ti vytvarať masku, na penovy makeup som už skušala a nedopadlo to najlepšie a toto je niečo medzi tekutým a penovym...tak neviem ktorú cestu mam teraz zvoliť......rozhodne si však nechcem meniť makeup po 3 hodinach kvôli mastnote na tvári...transparentny som skúšala ale tiež len od rimmelu a z tej istej rady.....máš nejaký tip na lepší púder?

oh.my.gosh

krevetka ja si na miracle touch davam puder, a absolutne nemam masku. asi to bude tym pudrom, ktory mas, mala by si pouzivat transparentny.

Krevetka810

to mathula:no ja som si ho kúpila nedávno a včera som ho otestovala na svadbe:)tak ako som už povedala ak naň nacapíš puder urobí ti to masku-ale ak naň púder nedáš vytvorí ti krásne prirodzenú pleť s prirodzeným leskom(nie takym ako má mastná pleť).....celkom dobre krije:)u mňa má plus hlavne v tom že je prirodzený na tvári, ľahko a rýchlo sa nanáša(ibe otočíš, potom ako keby si prstom pohladkala ten povrch, dáš na tvár a rozotrieš, stači ti ho máličko=jednoduché a rychle):)no a mínusy sú hlavne v jeho cene, no a takisto by som videla jeden aj v tom že naň nemôžem dať púder pretože či chceš alebo nechceš ak máš mastnu pleť po par hodinách sa budeš tak či tak lesknúť....tento makeup nieje až tak orientovany proti lesku...skôr je to na zvýraznenie pleti=zjednotenie farebného tónu a ten lesk:)toť môj názor