Gynekológ v Petržalke

nikola

Ja som velmi spokojna s MUDR Richardom Jakabom,robi vo vojenskej nem.
O tom Laudovi som aj ja pocula len negativa.

zizi

ANONYM......určite neviem o očom hovoris lebo ja mam prsia rovnakej velkosti ,,ale nenapisala si kolko maš rokov ....ja som mala znamu ktora mala takyto problem a dala siprsnik zmenšiť nebolo to nič vazne a teraz sa citi velmi super .netreba zufať ale hladaj riešenia a toto je jedno z nich mal ti doktor povedať či by sa to nejakymi cvikmi na chrbticu napravilo alebo nie a potom ti mal povedať ako by sa to dalo spraviť aby to bolo všetko ok tak treba navštiviť doktora a pekne nech ti povie ako sa to da napraviť ,,,......držim ti palce

anonym

Ja mam trosku iny problem...Mam par zdravotnych problemov s ktorymi si neviem dobrych par rokov rady.Mam velky rozdiel vo velkosti prsnikov!Dost casto som s tym chodila po lekaroch a kazdy jeden mi povedal nieco uplne ine.Jeden mi daval nadeje,ze sa to zlepsi a druhy zase ma odpisal hned vo dverach.Nedavno mi zistili aj skoliozu chrbtice.Lekar povedal,ze aj kvoli tomu mozem mat taky velky rozdiel vo velkosti prsnikov.
Ale mna ani moc nezaujima kvoli comu to mam,ale ako sa to da zmenit!Lebo poviem vam,nieje to vobec nic prijemne a nevie si nikdo ani len predstavit,co je to za pocit!Nikto v mojom okoli to radsej nevie.A niekto si teraz povie sak co,ved to nieje ziadna veda,ale viete si redstavit co musism robit cez leto?To je trapenie a trapenie!A ja este k tomu tancujem a nase vsetky kostymi sa skladaju len z vytrihov takze sa musim stale nejak maskovat.A pri prezliekani v skole alebo kdekolvek je to este horsie!Vtedy neviem kam sa mam schovat!vsetky podprsenky musim mat vselijako presite a prerobene len aby to bolo co najmenej videt,ale nikdy to nieje a nebude dokonale.A na nejaky milostny zivot mozem zabudnut!Ved predsa prsia su znakom zenskosti a ja nemam normalne prsia..dokonca nemozem povedat ani len to,ze mam prsIA-mozno prso.Kazdy jeden pohlad do zrkadla je triznenie!
Prosim vas,ak mate niekto podobne skusenosti alebo niekoho takeho poznate tak to sem napiste..velmi by mi to pomohlo a urcite aj vam!
Dakujem!

zizi

Ja byvam vedla šustekovej a kamaratka mi tam chodi ku gynekologovi a že je velmi dobry a prijemny tak že jej skusenosť je dobra......len si daj pozor na tehelnej ulici v meste je najhorší gynekolog na svete a vola sa Lauda k nemu nikdy nechod