Gynekológ v Petržalke

Ajka Androvicova

Co vam sibe baby?Pan doktor Lauda je velmi mily a inteligentny-to ake slepice tu pisu kraviny proti nemu?...

Majka91

Dobry vecer.Chcem sa spytat ci nahodou niekto z bas nepozna nejaku gynekologicku na zd. stredisku na fedinovej ulici ktora je dobra a ci sa u nej nieco aj plati.dakujem

strelko

Dr.Lauda vobec nie je zly,treba sa ho pytat na veci ktore ta zaujimaju a on ti vsetko do podrobna vysvetli,ale ako pre laika,cize je to dobre a ahned mu porozumies,sice si mrmla popod nos,ale inak sa da a hned ked mas nejaky problem tak ta vysetri,posle a vypise odporucania na PN-ku :) za mna ano :)

zuzula

ja mam gynekologicku na fedinovej ulici v zdrav. stredisku a po viecerych skusenostiach s inymi mozem povedat, ze je fakt super

zizi

LAUDA TO JE KATASTROFA CHODILA SOM K NEMU ASI 2 ROKY A PO KAZDEJ PREHLIADKE KED MA VYšETROVAL MA BOLELI VELMI VAJEčNIKY A BOL TAK SLIZKY , JA NEVIEM PROSTE žE JEHO POVOLANIE JE PRE NEHO VELKY KONIčEK PRI VYšETRENI PACIENTOK ....................JA LEN VIEM ZE AKO DOKTORA BY SOM HO UZ NIKDY NECHCELA

lenka2583

ked som si zhánala gynekolga v blave, jedna prispievateľka mi tu odporučila nejaku, tuším kollarovú a ked som jej volala vravela mi že mám ísť na tú tehelnú tomu laudovi, tak už viem prečo, zháňala mu ľudí, no toto, ešteže som ju neposlúchla