Lesbicky kde ste ?

jeleke

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

nicos

takze, aj ja mam podobny "problem"
nic si z toho nerob. jedneho dna, tak ako to vsetci vravia, najdes dakoho kto ti spadne do oka.
ale ak nechodis do nejakych klubov alebo sa nepohybujes v komunite, tak si asi tazko niekoho najdes
podla mna chat je sice nebezpecny, ale mozes tam niekoho najst aj na sex aj na vztah a navyse po dlhsej komunikacii zistis sama aj co hladas presnejsie, aj kto ti vyhovuje
PS- ja som tiez stale freeeeeeeeeeeeeeee

nadesda

ach tho je hrozne aj ja mam straasnu chut na niehaku fajnu zensku : )je nas malo: ( ale thaka co tho skutocne precituje a nesmeje sa ako mechom buchnuta ,,vecsinou su vsetky ze aaa som bi som bi a boji sa ta co i len pobozkat ,,zenska trojka : ) tho je nieco

jessy123

Nooo nie som z BA :( ..skoda.. A v com mi viac vyhovuje zena je dost tazka otazka pretoze to neviem ani tak popisat nejak ako manual :D skor je to o tej chuti a chceni ..proste mam chut na zenu ...neviem to inak vysvetlit .. :)ale nejde mi o nejaky vztah alebo co ten chcem mat s muzom normalne .. aj sex s chlapom je skvely ..so zenou chcem mat len sex nic viac ...pripadne byt kamaratky ale nie partnerky to urcite nie