x-nasobny orgazmus

Príspevok v téme: x-nasobny orgazmus
petrik

Moja priatelka mava so mnou niekolko orgazmov za milovanie, teda niekedy aj 20-30, a to poriadne silne, az strieka za kazdym... Lichoti mi to, ale mam len okolo 13cm a ked predomnou mala partnera s 24cm tak si to vraj tak neuzivala ani nic podobne nezazila... No ja neviem, moze byt zena roztahana z partnera s takym velkym penisom? Za ako dlho sa zhruba moze prisposobit na ten moj - o polovicu mensi? ak vobec... Ked je moc mokra, uz ani necitim, ze jej tam beham...

chlapp

Petrik, ked si chcel napisat ze dva - tri orgace za milovanie tak tam tie nuly za dvojku a trojku nepatria :o)) ale ok. Brunca, podla mojich skusenosti staci na dosiahnutie dna zenskeho lona v pohode dlzka prstov. Vacsie dlzky vnikajúcich udov sa musia podla mna kompenzovat ciastocnym (na dobu milovania) natiahnutim posvy a volbou takych poloh, kde nedochádza k tesnemu splynutiu. Pri mensich udoch zase opacne a z toho vyplyva ze kazdy si uzije :o)).
Petrik, ja niekedy liter nenacikam, ved to su 2 velke piva, a tvoja frája tolko ejakuluje? Mozno robi s tebou pissing a ani o tom nevies :oD . Moja zaverecna rada je podobna ako od ostatnych - ked vam to klape, neni o com spekulovat.

steffi

roztahana:))) urcite nie ved posva sa prisposobi je ako keby elasticka , zenske telo je na to prisposobene , len tie orgazmy sa mi nezdaju 20-30???

brunca

s 24 cm??? tak to je jasne ze si to tak neuzivala.keby ste vy chlapy vedeli ze to neni ziadna slast ani rozkos milovat sa s partnerom ktory ma velky penis. ono je to skor dost velka bolest a o tom najst najvhodnejsiu polohu. to len vy tuzite po obrovskych...
lepis maly a sikovny. len nad tym tolko nepremyslaj a bud rad ze si to s tebou tak uziva.neviem co riesis,vsak si stastny chlap!!!

mimka

co sa tyka tych orgazmov, mna ked moj robi rukou a oralne, tak orgazmy ani nepocitam, lebo po druhom sa to taha, v jednom kuse takmer na vrchole vzrusenia a v tom orgazmy... proste len treba vediet, kde drazdit :)

hekate

objektivne posudene a prediskutovane - su 3 alternativy: bud je to vyhodna porucha, od samej rozkose to nepocitate a iba odhadnete alebo ste si to s niecim pomylili. a ak ani jedna z moznosti nie je spravna, prihlaste sa do guinessovej knihy rekordov.

haw

no tak ja som rada, ked mam jeden :) Este nikdy som v priebehu jedneho dna, nie to jedneho milovania, nedosiahla ani dva orgazmy.. co to tu pisete, ze 16 denne? :((