x-nasobny orgazmus

Príspevok v téme: x-nasobny orgazmus
petrik

Moja priatelka mava so mnou niekolko orgazmov za milovanie, teda niekedy aj 20-30, a to poriadne silne, az strieka za kazdym... Lichoti mi to, ale mam len okolo 13cm a ked predomnou mala partnera s 24cm tak si to vraj tak neuzivala ani nic podobne nezazila... No ja neviem, moze byt zena roztahana z partnera s takym velkym penisom? Za ako dlho sa zhruba moze prisposobit na ten moj - o polovicu mensi? ak vobec... Ked je moc mokra, uz ani necitim, ze jej tam beham...

euridika

Trochu to uvedfiem na pravú mieru.
8 orgazmov po sebe je možné,aj viac, teda počas 1 hod. Myslím tým u ženy.
Avšak , kto sa chce tejto rozkoši venovať celý deň nech si to vynásobí x 24 + - takže v exceli mi to vyšlo = 192
orgazmov za deň.
No potom asi treba si zakúpiť pavúka a vziať týždeň dovolenky

susanah

Petrik, len pre tvoju info, ejakulácia u ženy ešte nemusí znamenať orgazmus. Može sa dostaviť už počas silného vzrušenia. To ti hovorim z vlastnej skusenosti. A k tvfojmu problemu: myslim, že žena sa prisposobi kazdemu tvaru penisu. Ved to poznas: na velkosti nezalezi:)

pišta

Nuž, zdá sa, že všetko, čo sa končí na „...mus“, môže byť peknô ale aj problematickô. Veď si spomeňme: feudaliz-mus, kapitaliz-mus, komuniz-mus...
Taký orgaz-mus, ako sa tu píše, nuž, pripomína mi to ten komuniz-mus. Viac na papieri, ako v skutočnosti.
Ale keby to náhodou, čiste náhodou vyšlo, tak teda!!! (ale komuniz-mus, nevyšiel...hm, aj kapitaliz-mus sa viac teoreticky tvári, že fajn, ale figu borovú je to fajn) Tak ako?

Aťa

Asi tak mesiac - dva prebehla v Nov.. Čas.. na nete správa, že nejaká žena máva denne až 250 orgazmov. Možno je to novinárska kačica, ale ak nie je, tak 20 denne môže byť.

Adulka

20-30 asi ťažko.aj štatistiky hovoria-že žena moze denne dosiahnuť tak max 16 orgazmov.podľa mňa to nieje pravda.radšej jeden orgazmus a skutočný.. ale to je nejaká somarina že 20-30,to by telo ani nezvládlo.

petrik

Ludia, dakujem, ze az jedna mi naozaj zodpovedala moj problem...
Aby som upresnil tie orgazmy - 10-20 za milovanie a ostatne bud prstami pred alebo potom... Verte-neverte, ani ja by som tomu neveril, ale jej orzamy sa nedaju oklamat, ci predstierat. Neklamny dokazom je, ze pocas milovania z nej vystrekne aj liter "COHOSI" ;)))

ninnika

Takze je to normalne :)) asi ste sa totalne nasli..pretoze tvoja velkost totalne pasuje na jej bod G preto ju to stale robi..mozes byt len rad a ludia on tych 20-30 myslel obrazne ved aj vy dakedy zvelicujete :)))

hmmm

mily petrik, tazko uverit, tomu co pises, ale odhliadnuc od cisla 20-30 ti musim oznamit, ze len tazko a len trosku sa prisposobi "tvojmu"...ostava mi len priat vam vela zdaru... :-)

hmmm

mily petrik, tazko uverit, tomu co pises, ale odhliadnuc od cisla 20-30 ti musim oznamit, ze len tazko a len trosku sa prisposobi "tvojmu"...ostava mi len priat vam vela zdaru... :-)