PORADTE CO S TYM????PROSIM!!!!!!!!!!!!!!!!!

elka

klewa
nieje doktor ako doktor,ja sa ani zan ním nechystám pretože ak to nechceš zmeniť ty sam on to nezmení,možno ťa donúti na dva mesiace jesť,kým si pod kontrolou,ale ak nechceš pribrať a byť tučná tak jeho kontrola ti bude ukradnutá,a po dvoch mesiacoch začneš zas.Chcela som len povedať čo súdim podľa seba že ak sa tomu nepostavíme mi čo tým trpíme tak sa to nevyrieši a naj.by bolo eby nám pomohli tí najbližší,mne sa snažili pomôcť ja som ich však tronfla a oni sa vzdali

klewa

a čo má potom robiť? šak porad ked vieš... podla mňa by mala vyhladať odbornú pomoc lebo sama sa z toho asi nedostane.síce ja sa tomu figu rozumiem,ale doktor by mal vedeť pomôcť ak je fakt doktor...lebo toto je fakt choré.

elka

mali by ste vedieť že ak niekto vyvráti to čo zje neudrží to v sebe len preto že mu to poviete,ak ste to nezažili nemôžete proste len tak povedať či napísať:len papej:ani neviete aké to je ťažké tak nemôžete predsa radiť čo robiť to je hlúposť

arwen25

POZRI SA ZLATKO, TY MAS ASI ANU PLUS BULIMIU.....a ak sa nespamätáš tak...........budes chora dokonca života.......tak len normal papaj

tinulka

papaaaaaaaaaaaaaj!!!!!nenič si zdravie.si mladá tak prečo sa ubíjať a ničiť krásne mladé telo. radšej obmedz čokoládky, mastné mäsko a tuky, zameň ich za viac ovocia a zeleniny, mliečko je tiež good ale určite sa nenič a hlavne PAPAJ! :)

gugacik3

No moja, neviem ako dlho uz takto zijes,ale ak tak budes pokracovat bude z teba anorekticka(ak uz nie je). Zamysli sa ci ti to stoji za to, znicit si zdravie...Ak chces schudnut, jedz viac ovocia a zeleniny a vyluc mastne a tucne jedla, ale nerob to co robis. Ludia nas maju preto aky sme nie preto ako vyzerame. Chlap,ktory ti povie ze ta chce len ak budes mat 40 kil je idiot, ktori nestoji za to. Iste je ze ak to tak pojde dalej, skoncis niekde v nemocnici s psychickymi problemami a dalsich uz ani nehovorim...neznic si zivot!

bambuľka26

Stojí mi rozum! Prosím ťa, papaj, a to pravidelne, lebo okrem žaludočných vredov, porúch tráviaceho traktu, problémy s črevami, vyprázdňovaním atď. ti pribudne aj psychická porucha. Radšej buď bacuľka, veselá ale zdravá ako chudá a ničím nie zaujímavá. Neviem, koľko máš rokov, ale prosím ťa vzchop sa, aby si to o pár rokov neľutovala.