Migrena

Príspevok v téme: Migrena
x

ahojte:)mam migrenu s aurou(ti ktori to maju,alebo poznaju vedia o co sa jedna..)a pri zachvate migreny uzijem tabletju IMIGRAN 50,ktory mi do 1/2hod. zaberie.planujem vsak babo a neviem ako to bude v tehotenstve.mozem uzivat tieto tabletky pri migrene?nazory su rozne,ja vsak chcem poznat vasu osobnu skusenost,ak niekto ma....Diky

x

ahojte:)dakujem za vase nazory,ja si tiez myslim,ze v tehotenstve ziadne lieky.ale migrena s aurou ja nechutna a ked si nedam tabletku,trvala mi aj cely den,aj noc a verte mi bolo to peklo...stupnuje sa to do zavrati,uzkostlivych stavov az trpnutiu polovice tela.skusim tu akupunkturu(dik janik..)uz som o tom pocula,co sa tyka liecby migreny.verte,nosit pri sebe donekonecna lieky a cakat kym vas to drapne je dost obmedzujuce,ale ak ste akurat niekde,kde si nemozte lahnut a byt v klude-inak to nejde....je to fakt divne a to si myslim,ze som neni stresujuci sa clovek,prave naopak,som stastna aj v praci aj v osobnom zivote:)

itka

ja mam tiez migrenu velmi casto, ked som vsak chcela otehotniet, vysadila som vsetky lieky, aj panadol, aj paralen.su to "obycajne lieky" ale nechcela som riskovat zdravotny stav svojho dietata. za celych 12 mesiacov som nezjedla ani jednu jedinu tabletku. a slo to. ked som otehotnela, nevedela som co je to migrena. vratila sa tyzden pred termínom porodu. na to mi neurolog povedal, ze budem rodit, je to hormonalna zmena, preto. a mal pravdu. o 4 dni sa mi narodil syn.takze som nazoru:ziadne lieky pocas tehotenstva, ani len panadol.

lorelai

Mila x,
ja ma tiez migrenu a mam tiez imigran ale robi mi zle.Myslim ze by si to nemala brat popri tehotenstve lebo su to tazke tabletky pre babatko a mozu mu sposobit komplikacie.
Ak xces pocut moj laicky nazor mala by si si zobrat radsej nejaky panadol...
Ale urcite sa porad s doktorkou