Skin - cap poznate to?

denulka85

dobry den moj priatel ma skoro rok psoriazu a je dost spatna uz mu to krvaca, teraz sme kupili skin cap tabletky su dost drahe neviete mi poradit ze za ak cas asi pomozu? lebo odkedy chodi ku koznej sa to len zhorsuje vopred vam dakujem

svetlomuska

Dobry vecer, aj mne sa dostali do usi akesi informacie o tomto vyrobku. Ale co ma dost zaraza, potom, co som si zacala o SKIN CAP zistovat viac na internete, nasla som clanky, vacsinou v anglictine, kde sa vyjadruju urcite laboratoria k tomu, ze tento vyrobok obsahuje tzv.clobetasol, co je urcity druh kortikosteroidu, ktory moze viest k znacnym koznym porucham a dalsim vedlajsim ucinkom.......tak je clovek z toho zmateny............

janka

Skin Cap sprej je velmi dobry na psoriazu ...sama som vyskusala ale podla velkosti postihnutých miest to stoji dost financii, lebo pri jednom spreji to neskonci, da sa aj objednat priamo u dovozcu , ale nie je tam velky cenovy rozdiel oproti cene v lekarni, na dobierku 200 ml sprej asi 1330 Sk. Velmi dobre zabera, ale zalezi na tom ako je organizmus atakovany podnetmi z vonka (samozrejme psychika, mikroorganizmy , potrava) a loziska sa po vycisteni objavia opat, takze striekat striekat dalej :-)))), no dolezite je ze sa moze dlhodobo pouzivat....inak na internete www:Pomark.sk su aj capsule-výzivový doplnok Scin Cap na vnútorné uzívanie pre psoriatikov a exematikov ...

all555

velmi dobry je sprej skin-cap, nielen do vlasov, ale aj na kozu...po mnohych skusenostiach s roznymi mastami- psoriaticke miesta zarucene vymiznu :-)
Stoji 200 lm 1200 sk, ale stoji to za to. je aj 100 ml balenie za cca 700sk