Skin - cap poznate to?

eam

Môj syn má psoriózu, už naozaj vyskúšal všetko možné aj nemožné. Nakoniec ostal pri spray SKIN CAP. Výhodnejšie je 200 ml balenie. Stojí cez 37 eur. Čo sa týka účinku, tak stav sa mu zlepšil, ale pri dlhodobejšom používaní stráca účinok.

MartinM

Skusil som skincap sprej a je ucinny, mam psoriazu a za 15 dni ma vycistil, ale ako hovorila aj lekarnicka, nie je to liek - navylieci, ale na dobu uzivania zmyznu loziska a dokonca dobre posobi aj na ine veci (zacervenanie, akne atd). Clovek ma cistu kozu, aspon na dobu pouzivania (zalezi na jedincovy ako casto ho treba pouzivat, mne ked zmizli loziska, tak staci 2 krat do tyzna). P.S. dost pomaha homeopatikum Sira - cista D 12.
Inak skincap je super, len drahy, myslim, ze viac sa opati spej, kedze je olejovy a dobre sa rozotiera.

ariena

Cawte tiež som si nedávno kúpila krém Skin cap a chcela by som sa opýtať či to aj vás tak štípalo keď ste si ho naniesli napr. na ekzém lebo mňa to strašne štípalo.

chavo

Caute,

psoriaza je problematicka (aj) v tom,
ze kazdemu zabera nieco ine a vhodnu liecbu treba individualne nastavit.

To co jednemu takmer okamzite zaberie, nemusi mat u druheho takmer ziadny ucinok.

Ja mam psoriazu na rukach (dlane a prsty) a podarilo sa mi ju vyrazne potlacit kombinaciou Skin-Cap kremu
a Daivonexu (ten je na predpis).

Zaujimave, ze kremy samostatne prilis nefungovali...

Co sa tyka ceny, Skin-Cap krem/sprej sa da kupit aj v internetovej lekarni, cena

novačik

Fena, ako som písala ja som mala problém na pokožke hlavy, veľmi som sa videsila, lebo boli to zapálené ložiská s množstvom šupiniek a strašne ma to svrbelo. Na internete som sa dočítala, že práve na takúto formu je najúčinnejší extrakt z mahónie. Psoristop šampón a krém sú prírodné produkty s vysokým obsahom extraktu z mahónie a iných prírodných a hlavne nedráždivých látok, pôsobia protizápalovo, obmedzujú tvorbu šupín, odstraňujú svrbenia a regulujú tvorbu nových kožných buniek. Viac na iternete- -odkaz odstránený-
Nie je to žiadna reklama, ale moja dobrá osobná skúsenosť. Viem, že každému niečo iné zaberá, ale ak máš takýto dhodobí problém prečo to nevyskúšať. Prajem ti všetko dobré

fena

trpim na psoriaru uz 45 rokov vyskusala som vsetko mozne a nemozne neotigason, z ktoreho mi vypadali vlasy masti caje adt.No proste okrem bio liecby vsetko tento rok som si kupila scin cap tablety sprej a krem pouzivala som to asi polrok a ku podivu mi zabrali takze mesiac som mala pokpj co v minulosti nebolo zostalo mi akurat nezmene v hlave tam neviem co by pomohlo , ale uz sa zasa zacina ta potvora objavovat tak zacnem znova ale tak by som chcela viac vediet o tomto pripravku.

novačik

ja som na internete objavila nové prípravky na psoriazu PSORISTOP.Sú výlučne na prírodnej báze, s extraktom z mahónie. Mam problém vo vlasoch a po mesačnom používaní šampónu a krému mi prejavy psoriázy - svrbenie a šupinatosť, zápal pokožky úplne zmizli. Prípravky sú fakt super! a hlavne nie sú také drahé! doporučujem vyskúšať!

lack0

podla tohto aj mnohuch inych testo skin-cap obsahuje Clobetasol propionate>

web.archive.org

..co to je za zazrak si mozete precitat tu>
en.wikipedia.org

na krabicku sa da napisat hocico vsak?

denulka85

Dobry den, chcem sa spytat nema niekto skusenosti s tabletkami neotigason? Kozna povedela ze pomozu az o 3tyzdne neviete mi poradit ci to je tak? a ci este uspavaju? lebo v navode neni nic take pisane vopred dakujem denisa

precont

myslim ze spominany "clobetasol" určite neobsahuje....:--))))

Zloženie:
Pyrithión zinku ................................................ 0,2 %
Zvláčňujúce látky ............................................ 50 g
(oktyloktonoát, polyglyceryl-3-methylglukózodistearát, voda, isopropylpalmitát, sacharózokokoát, glycerol stearát, stearylalkoholmethylglucet 20, cyklomethikón, glycerín, propylparabén, BHT, alkohol a parfém)