Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

ja som mala na ranajky biely jogurt s musli a teraz vyjedam bebe dobre rano:-D ja budem cez vikend s tym kamaratom, este sme sa nedohodli kam pojdeme, ale asi zostaneme u mna v Ba. Oliver mi vcera rozkusal nabijacku od NB, tak niesom doma pripojena na net, z coho ma ide porazit. Nastastie sa to da opravit, tak nemusim kupovat novu. Najprv som myslela, ze ho dorazim, ale potom som aj bola rada, ze sa mu nic nestalo. Ved to bolo v elektrike.

barbinka

ja sa hlavne teším, že niekam ideme. že odtiaľto vypadneme a oddýchneme si.
akurát som si doraňajkovala jabĺčko s hruštičkou, ale nejako by som ešte jedla niečo.

krisha

myslim, ze baby otravuju plazovy inzinieri vsade:-D Barbinka zavidim ti to Brno, ja som tam tiez uz raz bola a velmi sa mi tie zavody pacili. A kamarati sa tam chodia obcas vyblaznit.

barbinka

no a Djerba je v Tunise. aspoň myslím. ja by som ale skôr išla do Egypta ako Tunisu. Aj keď som v egypte už dvakrát bola. menej ťa tam otravujú.

barbinka

dobré ránko želám. takže si si aspoň užila večer aj deň.
s tou viedňou máš pravdu, v poslednej dobe tam nič nemajú, teda to, čo u nás. a v Parndorfe,tam my chodíme len na tie športové veci.ja dnes padám o druhej domov. sa už neviem dočkať víkendu, lebo ako som už písala, že ideme na veľkú cenu v motorkách do Brna a budeme spať na chate.

krisha

dobre ranko vsetkym prajem:-D vidim, ze vcera ste krmili skreckov, robili si nechtiky...A ako to, ze sedmikraska nas nezobrala so sebou??? Ja som v utorok bola pre tu kamosku na letisku, sli sme k nam, a ked sa dala do poriadku, sli sme do mesta...prisli sme o 3 v noci domov a to som mala za dve hodky vstavat do roboty...tak som sa len utvrdila v tom, ze dovolenka to isti. Tak som vcera sla kamosku vyhodit na vlak domov a s kamaratom, sme si povedali, ze co s nacatym dnom, tak sme sli do Wien. Bola som dost sklamana, chcela som si nieco nakupit a nic...vobec nic. Kupila som si jedny trapne rifle a slnecne okuliare. Ja uz neviem kam budem chodit na nakupy, aj Parndorf mi uz lezie na nerva:-D Ale este som si tam kupila laky na nechty, tie ma potesili asi najviac, lebo som dost fanatik do takychto blbosti:-D

sisik

ahojte slnecnicky, vsetky najedene aj hladne:-))
mam vam vsetkym odovzdat pozdrav od sedmikrasky, len tak na rychlo a kratko sa ozvala, dovolenkuje si, uz je niekde hore pupky na Djerbe...< je to v Tunise ?:-) Ma sa urcite veeelmi fajne, naslintala nas asi vsetky, cooo? no a potom sa ozve osobne a vyrozprava nam vsetky podrobnosti a naslinta nas na druhy krat:-)))))))

jancecka

to je a ja už som po obede, mala som jogurt musli a banán, nejako mi to začína chutiť viac a viac aj na ranajky som mala aj včera na obed :D

barbinka

práveže nemám veľa robotky. ale idem ja pomaly na obed, lebo už som hladná. jaj tebe je super, že už ideš domov.

jancecka

aha,zle som to pochopila, ale neboj každá bolesť raz prebolí, ale viem o čom vravíš, máš veľa robotky? Ja za hodinku končím