Rodicia

zuzka :)

No u mna. Hmm. Je to dost zle asi. Dara vsak ty vies o tom chalanovi z netu a aj preto som vymyslela tuto temu. Moja mama sa o nom dozvedela :(. Dneska som kvoli tomu dokonca plakala. Nechcem, aby o nom nieco vedela. Ja sa s mamou ani s ocom, to uz vobec nie, o takychto veciach nerozpravam, takze ako si Dara napisala, aj pre mna je to iste tabu. Zacala som jej kvoli tomu klamat, aj tak neviem, ci mi uverila, ale chapete to, ona sa o nom dozvedela tak, ze sa mi sparala v mobile :(. Ja si myslim, ze to urcite nemala robit. Nemala by zasahovat do mojho sukromia ak si to nezelam, no nie ? :(

dara23

zuzi...u mňa je to ta...že ked idem von našim poviem kam idem...asi kedy sa mienim vrátiť =) a s kým idem??hm..ak je to niekto koho poznajú tak im to poviem...ale ak mám ísť z niekým koho nepoznajú..alebo skôr takto ak jet o chalan čo i len kamarát...tak im poviem že idem s niekým iným..toto ma dosť štve..rada by som im povedal že s kým idem..ale bojím sa reakcie..a s mamou sa o mojich vzťahoch nerozprávam...ako rozprávame sa o všetkom ale toto je akokeby tabu..teda apson premna..preberiem spolu všetko..dorgy, alkohol,cigarety...ale láska..tak to nie to je u mna asi tabu...

kiwemai

ahoj, poviem nieco, ale nie vsetko...netajim, s kym idem vonku...zo zaciatku som hovorila, kam idem...no teraz kedy ako...niekedy poviem pravdu, niekedy si vymyslim...:) urobim to tak, aby som sa necitila previnilo, ze im "musim" klamat...ale keby som vysla s pravdou von, tak by si vselico domyslali...a to ja nexcem, lebo im inak neklamem a niesom velmi nadsena tym, ked im "musim" povedat nejaku tu malu loz...no su veci, do ktoryx ix podla mna nic...ved aj oni mi vsetko nevytarakaju a moju svoje tajomstva...:)a zial, nemam s mamkou az taky kamaratsky vztah ako poniektore dievcata v mojom veku, ze jej mozu povedat viac veci, co sa tyka lasky a tak...ona totiz vsetko hovori ocovi a to sa mi nepaci...
ty si na tom ako, hmm?