ano nie - bojim sa mat sex

Lilu

sofija: to sa neda opisat ani k nicomu prirovnat, aspon ja to neviem...prejdes tym a uvidis, to je u kazdeho inak, ale urcite sa toho neboj

amnora

Gajana ! Vobec sa nemusis bat ! Pozri ja som krvacala uz pri prstovani no pri prvom sexe ma to vobec nebolelo Bolo to uzasne a ver tomu ze som sa zo zaciatku bala ze to bude boliet ale pri tom vsetko vzruseni som zabudla na strach a bolo to fakt nadherne !

Lilu

no prvykrat to boli, mna osobne velmi a tiez som sa bala toho kym nenadisiel den D, poviem ti ze vtedy uplne zabudnes na nejaku hlupu bolest,na strach z bolesti, ze ta to bude boliet.nebudem ta klamat boli to, ale ked tym predjes uz to bude v poriadku.a mozno budes jedna z vyvolenych ako moja kamoska ktoru to zas vobec nebolelo :)

gejsa

simba, inac vies co? ja som byvala tiez takato zo zaciatku..ale asi to chce ozaj viac sa spoznavat, a tak...fakt som sa aj ja bala, a ako som sa hanbila..no ani pomysliet.inac, ja mam tiez 20, este som s nim tiez nespala, ale to vsetko ide super, ale slo to velmi pomaly, a velmi postupne...my sme to prvykrat robili vecer na zastavke(to je hanba, co?)ale tak to uficalo, ze to vobec ani nebolela. skuste sa nepripravovat na to..a nemysli na to, ze jajaaaaj, uz to pride, ze uz ide na to, a teraz ma to bude boliet...nebude, fakt...niekedy je horsie, ked sa na to tolko pripravujes...proste sup sup, a potom to pojde inac :)

gejsa

sofia..vies ako to skus? skuste sa dllho hrat, tak zlato, milo, bozkavat, a vsetko..a uplne tak naraz chciet vsetko, nech ti prejde kazdy kusok tela s rukami, jemne, a tak...neviem teda, ako to robite, ked to idete robit, ale skus to vseliako, az potom gyneko, mozno je zavada len v tom..

thinka_aa

gajana1 bude ťa to bolieť ak na tú bolesť budeš myslieť ak sa uvolníš a poddáš sa svojim pocitom a túžbe tak to bude nádherné

sofija

Ale mna priatel vazne ani palcovat nemoze ..akonahle sa ma tam dotkne tak idem umriet od bolesti ja uz fakt neviem co s tym ...mi povedal aby som skusila ist za gynekologom ale co mi ten povie ?Uz ked to je raz tak inac to nebude