ano nie - bojim sa mat sex

irenka

pred prvym milovanim som sa bala skor toho, ze budem krvacat, ako toho, ze ma to bude boliet...a nestalo sa ani jedno ani druhe, myslim, ze to bolo pohodou, dostatocnou predohrou a trochou sampanskeho na uvolnenie a tiez si myslim, ze mesiace petingu a palcovania vydlazdili cesticku pohodovemu sexiku...

simba

Sofija mna to tiez bolelo dokonca mna prstovat ani nemohol lebo ked tam chcel vniknut prstom tak uz vtedy to velmi bolelo :-( a gajane1 no musime to nejako prekonat,vravi sa ze netreba mysliet na tu bolest lebo potom nie si uvolnena a bude ta to este viac boliet.

sofija

no tak mna priatel ani palcovat poriadne nemoze pretoze ma to strasne boli ked to raz skusal som myslela ze zomriem

ninnika

hej ked mas strach tak nie si pripravena a dostatocne nedoverujes partnerovi..ale ked sa bojis bolesti a krvi..tak potom staci ak ta partner na to pripravi..prstovanim:) a nebude to boliet nebooojj

simba

Ja sa tiez bojim a mam 20 rokov,neviem ako prekonat ten strach napriek tomu ze mi je partner velkou oporou.Uz ked ideme na vec tak ked to uz zacina boliet tak sa stiahnem a nemozme pokracovat :-(