asi som v tom co teraz?

dadaa

jasne, ako inak? ale nie k obvodakovi, chod rovno na gyndu..cim skor, tym lepsie, na predsudky zabudni, ide o vela, ak to chces nejako riesit do tretieho mesiaca

marfuška anjelik

Miladka,ak ti jeden vyšiel pozitívny,tak to bude viac pravdepodobné,ale naozaj skutočnú pravdu Ti povie len lekár. Menzes Ti mešká už dva mesiace,myslím si,že on by to už mohol vidieť aj pri bežnej prehliadke.Tak nestrácaj už ani jeden jediný deň. A sestra čo na to?? Neboj,nič nie je také zlé,pre čo by sa už neoplatilo žiť a usmievať. Toto bude veľká búrka,ale prejde.

miladka-milka

ahojte...ja som to vcera povedala sestre..ktora ma uz dve deti..zohnala testy..a dnes rano sme spravili aj jeden aj durhy lenze jeden bol pozitivny druhy negat. ..co teraz?

marfuška anjelik

Miladka,už aj tak nič nenarobíš,ak budeš v tom,tak to skrátka doma povedať musíš. Ale choď hneď v utorok na gyndu,tam ti to lekár povie už s istotou.Ak to bude negatívne,tak budeš ticho a verím,že sa z toho natrvalo poučíš,že bez ochrany už ani raz.A ak to bude pozitívne,tak nemáš inú možnosť a neboj,prežiješ to ty,aj rodičia...iná možnosť ani nie je.Držím palce a daj nám vedieť,ako to dopadlo.

sykorka

odmeraj si zajtra rano hned po prebudeni v posve teplotu, aspon 7 minut. hned po prebudeni znamena, ze ani nevstan z postele, teplomer maj pripraveny na nocnom stoliku. inak by sa ti uz teplota zvysila, meranie by nebolo doveryhodne. ak bude teplota okolo 36,5°C, nemala si este ani ovulaciu a tak nemozes byt tehotna. ak bude zvysena BT, t.j. okolo 37 - 37,2°C, ovulacia uz prebehla a tak bud dostanes menstruaciu, alebo si ozaj tehotna.
to mas test aspon 50 na 50, teda ak bude BT nizka, mas vysledok na 100%.

miladka-milka

uff hmotnost netusim..v poslednom case som sa akosi nevazila ale nemam pocit zeby osm schudla alebo pribrala..ked tak mozno minimalne...
a ta bazalna teplota to je aka?

sykorka

a aku mas hmotnost v poslednej dobe? schudla si, pribrala? neskusala si si merat rano bazalnu teplotu, ci si uz vobec mala ovulaciu?