Nikdy to neskončí

Príspevok v téme: Nikdy to neskončí
sewie

neh robím čo chcem,nedokážem si pomôcť...chválim sa sama pred sebou že som vyhrala nad anorexiou ale v skutočnosti som ju len vymenila za inú poruchu stravvania-najskôr bulímiu a teraz záchvatovité prejedanie...už nemám ani chuť ďalej žiť..ke´d vidím kam to pokračuje.Bývala som v pohode baba,veselá,pekná.milá a inteligentná...nikdy ma neštvali veci ako diéty,postava...nebola som tučná ale trošku baculatá-ale tak príjemne...teraz už len priberám a priberám...som chorá,mám pokazené trávenie...myslela som si že som za vodou,ale ako povedala kamoška-v tom človeku to už zostane-a mala pravdu...trápia ma veci ktoré som predtým nevnímala a prevracala nad nimi očami...teraz nemám chuť chodiť medzi ľudí...prečo som s tým začala?a ako to mám skončiť?! už ma napadá len žiletka na zápästí...nechcem zomrieť ako tučná sviňa,ktorou sa pomaly ale isto stávam...chcem späť svoj život!chcem sa znova dokázať usmiať na seba do zrkadla...

siska18

ahoojte...chcem sa priznat...citim ze mam problemy ale nedokazem s tym nic urobit...zacala som asi pred 3 mesiacmi s chudnutim,schudla som 8kg..nie som stihla,ale chcem byt.najskor som jedla dietne veci.vsetko islo fajn,citila som sa dobre,no teraz je to zle.trasu sa mi ruky aj pohar mi je tazky..nechuti mi jest..aj by som sa chcela najest ale nejde to.ako nahle sa najem hned to vyvratim,ale nie naschval.moj zaludok newie nic stravit...ak sa aj najem citim sa akoby som niekoho zabila,akoby som urobila nieco zle...vycitky svedomia..vycitam si to ked sa najem,trapi ma to...ja si uz niekedy myslim ze mi nacisto sibe..ale ked ja tak velmi chcem mat krasnu postavu,ale zaroven chcem byt aj zdrava..ale neviem sa najest,fakt to newiem..

stratena

sewie odkial si prosim ozvi sa to co si napisala sa do bodky tyka aj mna prezivam to iste a sama uz dalej nevladzem nemozes mi dat mail potrebujem niekoho kto by ma pochopil

sewie

všetci si myslia že som už v pohode..haha...myslia si že keď som už neni vychudnutá,tak je všetko ok...to že som teraz tučná je v pohode-lebo podla všetkých tučný človek=zdravý!hovno! sakra!mám tak zničený organizmus a pschychiku!chcem schudnúť ale už sa mi to asi nepodarí!dokážem za dva dni pribrať 5 kg,keď ma chytí záchvat a to sa nemusím ani nejak extrémne prežrať!pomoooooc:((ä

elka

sewie
sme na tom rovnako anorexia,bulímia a prejedanie ,ale najhoršie je na tom že si človek začne predstavovať aké to bolo krásne byť chudučký.Začala som preiberať teda jesť kôli máti,ale vyvrátila som to takto to šlo 3/4 roka a nevládzem i keď vyvrátim čo sa dá nie je to všetko a ja priberám a teraz sa nenávidím najeradšej by som si to skočila veď som pribrala ako sviňa

sewie

amylie...keca sa ti velmi lahko...to si kazdy mysli ze je to zbabele a ze vlastne cela ta choroba je len vymysel..haha...aj ja som si to kedysi myslela-byvala som silna osoba,ale teraz sa uz len bojim a je mi zo mna zle! nemam ani dovod preco zit...pride mi ze ak by som zmizla,vsetci by si oddychli!vsetci!

qqq

ja si to neviem priynat ale som anorekticka strasne som schudla a chem yacat normalne jest ale ked bu sa prejem a najhorsie je to ked som sama doma ked ma ma kto podrayat ye som stale s niekim tak je to fajn ale boye citim sa strasne co som dnes pozrala a bojim sa ze priberiem a zacnem znova chudnut preco nemozem byt normalna jesc co chcem a byt chuda ved ja z toho osaliem uz asi

amylie

Zbabele!!!!!!!!!! Myslis ze zahlusit sa je riesenie?!?!?! NIE!!!!!!! Radim, chod za psychologom, pomoze a pocuwaj swoju muziku a NORMALNE jedz. To znamena:ani nehladuj, ani sa neprejedaj, jedz 6 krat denne a lahsiu veceru, trocha sa aj hyb: plavanie, kolieskove korcule, joga....a hlawne sa upokoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sewie

nemám ten pocit...a už nevládzem...mám pocit že už to nemá zmysel...len padám a padám...chcem zabiť tú príšeru čo sa vo mne prebudila...nech umrie a dá mi pokoj,alebo ju stiahnem so sebou

gabina

sewie...
z jednej závislosti je veľmi blízko k druhej, od anorexie je kúsok ku bulímii, záchvatom a prejedaniu, mnohým okrem PPP komplikuje život prílišné nakupovanie potravín, šatstva, vysedávanie na čete alebo závislosť od alkoholu...
Chápem, že sa cítiš v celom tom svinstve akási zamotaná. Ťažko sa verí, že to ešte niekedy môže byť iné a ťažko sa vôbec myslí na to, že by si ešte dokázala žiť inak...
Ale namiesto toho, aby si z toho vycúvala, sa viac a viac strácaš vo svojich pocitoch, v myšlienkach na smrť a na ublíženie si.
Pomôže, ak Ti napíšem, že to síce môže trvať ale že to ide?
A nemám pocit, že som tučná. Som naštastie zdravá. Črevá pracujú tak, ako majú. Zo šoku sa spamätali a trávia.-) Znova sa usmievam, znova myslím na pekné veci, znova si vážim samu seba a znova žijem...
Sew, dokážeš to aj Ty...