Chlamydie

bylinka

chlamydie, nie je nič tak nemožné. kolodiné striebro, www.pharmaactiv.cz, podľa návodu, navyše aj to isté čo dáte cez ústa, urobiť každú večer a ráno obstrek do pošvy, počkať desať minút v polohe kludu, ku koloidnému, treba dodať aj vironal, aby nedošlo veľkému šoku z vyplavovaných časwtí , vironal tri krát denne osem kvapiek, dostať na 02/55566334. stqčí povedať od heleny z internetu. po dvoch meisacoch celé ale zopakovať aj po pol roku, a daľšom pol roku, antibioatikami sa zníži len trit. ale nepríde to sladko očakávané zničenie. prajem vám úspech, ja už mám skúsenosti aj s úspechom.helena

ivuška

Ja osobne mám tiež tieto problémy.Gynekológiu navštevujem dosť často a je mi to už trocha nepríjemné. Už som mala rôzne ochorenia :zápal maternice, kvasinky, infekcie, a teraz aj toto. Pokiaľ máš toho správneho gynekológa/Ktorého ja mám/ dá sa to zvládnuť.

maja

Dobry den!aj ja som mavala vytok,dosť nechutny podobny tvarohu,lekar mi povedal ze je to plesen.uzivala som vaginalne tabletky,aj mi pomohli a obcas sa mi to vracia a samo to odide.prosim poraďte mi od čoho to môže byť, čo robím zle?pravidelne sa sprchujem a používam aj gél na intimnu hygienu z avonu. od sexu to može byť?

janka

No keď tak čítam, tak chlamídie je niečo podobné ako plesne??? Ako sa to prejavuje??? Ako zistím, že práve ja niečo také mám ako chlamídie???

jankahoralka

Ahojte všetci, mám 23 rokov, zablúdila som sem náhodou. Liečili mi chlamídie 8 rokov. Mala som ich po mame, čiže sa na mňa preniesli pôrodom. Lusi tu radí perfektne no veľmi odborne a neviem, či tomu každý rozumie. Keď ich diagnostikovali mne, šla na testy celá rodina a samozrejme sme ich mali a dokonca všetky 3 druhy. Skazili mi celý život. Od dectva som bola stále chorá a nikto nevedel prísť na to, čo mi je. Chlamídie neboli také "známe". Totálne mi nabúrali imunitu a to mi spôsobovalo reťazové ochorenia. Mala som zápal úplne všade. Za svoj život som zjedla kvantá antibiotík. Mala som opakovaný zápal vaječníkov, ktorý mi spôsobil chronický zápal slepého čreva a musel ísť von. Už 2x mi museli operovať zrasty v brušku po chlamídiach, ktoré mi spôsobovali ťahavé bolesti síce nie silné ale dosť nepríjemné. Od 10tich rokov som bola pravidelnou návštevníčkou gynekológie. Výtoky mám však dodnes, chlamídie už sa však nepotvrdily a vo výsledkoch z krvi sa stále ukazuje zápal, nikto však nevie kde. Nikomu to nezávidím. Mojím največším želaním je, aby som raz mohla porodiť vlastné dieťa. Spôsobili mi množstvo vedľajších ochorení a tiež psychické problémy. Moja sestra sa vydala len pred pár mesiacmi no o dieťa sa pokúšajú už 3 roky neúspešne. Držím palce všetkým v boji proti tejto pliage.

Elen

Dakujem Lusi ty sa tejto teme asi dosť venuješ keď o nej tak veľa vieš.MOja bývala doktorka my ich vyšetrila , pretože som mala neustále výtoky.Žial tie výtoky mám aj po vyliečený chlamýdií stále.
S tých príznakov ktoré ty opisuješ ako sprievodné javy,som vôbec nemala okrem spomínaného výtoku.majte sa a píšte všetci ktorí máte akékoľvek problémy.

Lusi

Ingvinálna lymfogranulomatóza,ktorú si zrejme prekonala je infekčné ochorenie prenosné pohlavným stykom.Je vyvolané mikroorganizmom,ktorý je na prechode medzi vírusmi a riketsiami a nazýva sa Chlamídia lymphogranulomatis.U nás sa vyskytuje veľmi zriedka.Po jedno-až dvojtýždňovom inkub. čase sa zjavujú na pohl. orgánoch drobné vriedky,ktoré po krátkom čase spontáne vymiznú. Po 10 dňoch až štyroch týždňoch začínajú opúchať lymfatické žľazy v slabinách.Zapaľujú sa,mäknú a neskôr vzniknú abscesy z ktorých vyteká hnis.Býva prítomná mierna horúčka,slabosť a nechuť do jedenia.Keď sa ochorenie zachytí vo včasnom štádiu podávajú sa najprv sulfonamidy,potom širokospektrálne ATB.U žien je Chlamídiová infekcia nebezpečná tým,že väčšinou spôsobuje u nich sterilitu.

Elen

Lusi,to čo si napisal bolo rozumné.Aj ja som mala chlamidie diagnostikovane min.roka.Brala som s manželom antibiotiká.PO určitej dobe my bol robený aj kontrolny výter-neg.
Teraz ma zaujima ci sa my môžu znovu objaviť.A zároveň neviem si predstaviť ako som ich mohla dostať,aj keď viem že je to prenosná pohlavná choroba.Ak my to niekto vie vysvetliť nech sa ozve a niečo napiše.pa,pa