Chlamydie

panika

bola by si rada,keby si mala moje vedomosti a keby si citala aj ine prispevky,zistila by si, ze o tom nechranenom sexe tam bola otazka na ktoru som len odpovedala :)

panika

ja som pisala o liecbe a CHRANENOM sexe.Ja nemam 14 rokov.Len som z clanku pochopila, ze tam nesmie byt ani styk cez prezervativ,ale UPLNA sexualna abstinencia

erikaaa

panika, pri gynekologickych potiazoch alebo sex. prenosnej chorobe je jasne, ze sa nema sulozit, preboha. osobne by som tomu chlapovi dala tlcikom po hlave, keby ma podviedol, ale ako sa zda, zenskym to az tak velmi nevadi,no...doc reagoval len na kombinaciu slov- rozmnozovanie sa pri ejakulate...To je co? Ide proste o to, ze kazdu takuto neplechu si dvaja suloziaci (alebo viaceri, haha) navzajom pinponguju a nedostanu sa z toho, kym sa nevystrabia, boze. manzela mas, chlamydie mas, asi preto, ze vedomosti je malo...

panika

Dik za podporu,ono malokto rozumie mojmu vyjadrovaniu.Ale proste som to tak pochopila a chlamydii som sa zbavila,az ked bol muz mimo a bola som na liecbu sama.Tak sa mi to len potvrdilo

panika

este raz ja- teraz som to pozerala na primar.sk - a znova som to tak pochopila(ze je tam treby sex.zdrzanlivost z tohoto dovodu)