Chlamydie

mata1986

ja mám chlamydie už sa na ne liečim ,v pohlavnom živote som mala len jedného partnera stále som sním,už 3 roky a on mal jednu partnerku predomnov,hygienu sa stále dodržiavame tak neviem skadieľ som to moh. dostať a ešte sa chcem opytať keď sa vyliečime tak či možeme naďlej používať tie isté sexuálne pomôcky,či sa od nich zase nenakazíme .vopred ďakujem

seron

prosim vas radu teraz mi robili tes na chlamidie a cakam na vysledky moj gynekolok mi ale nepovedal ake su priznaky tejto choroby

xixi

Ahoj Dada, chlamydie ako tu je spominane je ozaj pliaga. Ono to je zvacsa tak, ze ak aj priatel bol prechladnuty a mal nejakoho bacila on o om nemusi ani vediet aspon tak mi to rozpraval moj lekar. Proste pri moceni nic neciti. Nie ako mi ked sme prechladnute a nase mocove cesty priam trpia. Isto to poznate. On to nemusi poznat a mat pri tom bacila, rovnakou rurou sa vsak vylucuju aj spermie ci ta jeho stavicka lasky ci ako ju vseobecne nazyvaju ktora sa dostava do nas. Ak ste pocas jeho liecenia nemali styk ci od vtedy ked na to prisiel tak by mal byt vsetko v pohodke a mozte veselo sulozit. Ak vsak ste mali pomedzi jeho liecbu styk, v priebehu niekolko dni ci tyzdnov sa to moz prejavit aj tebe.Pri malych naznakoch zajdi k svojmu lekarovi.Lepsie je vcas ako neskoro.A co sa tyka toho analu. Najvacisa chyba teda v tom pripade ak ti z analu prejde rovno do posvy. V hrubom creve je tolko bacilonosicov , ze si nevies ani predstavit. u doktora mozes potom sediet kazdy tyzden. Ja len tolko. A vsetkym skore a najma uspesne uzdravenie.

kristinka

dada ano mohol to chytit aj z vody!!alebo aj ty.. alebo aj z cohokolvek ineho! mam 11rocnu kamaratku ktora je panna a predsa to ma! takze nevyhladavajte podvadzane alebo nieco ine..uz davno je zname ze to nie je len pohlavne prenosna choroba! a ja sama to mam tiez..uzivam antibiotika..chytila som to asi zo zachodu alebo z vody..:(

jana kedrova

Ahojte,
Ked o chlamidiach citam,mam chaos z toho,co sposobuje C.pneumoniae,a co C. trachomatis.Moze aj C. pneumoniae sposobit neplodnost?
Priatelovi zistili C. pneumoniae,ale testy na ostatne 2 druhy mu nerobili.Podla mna by ich mali urobit automaticky kazdemu,kedze su casto priznaky nebadatelne a sposobuju take velke problemy.Drzim palce vsetkym bojovnikom s touto pliagou.

dada

ahojte, moj priatel mal nedávno chlamídie,mali sme pohlavný stik,je isté že ich mam aj ja? on je teraz už vyliečený a ja som este nebola na vysetrení...a chcem sa spýtat že keby sme mali teraz sex,či by sa mu to vrátilo. a čo análny sex,je možný ked mam možno chlamídie? prosím o rýchlou odpoved...dakujem :-)

strelec

Ja som sa dosť natrapila s chlamidiami, a u manžela to ani raz nenašli,viem že ani ja ani on s nikým iným nebol, no ja mam zníženu imunitu, a už po pohlavnej som mala aj plucnu, no neviem ako je to možné.

best trance girl

mozem sa spytat. Dnes som bola u lekarky a povedala mi,ze mam plesen. Dala mi nejaku masticku a vaginalne tabletky na 6 dni. Viem, ze pomer mat nemozem. Chcem sa len spytat, ci by to bolo mozne s kondomom...Za odpoved dakujem